Galeria Północna to pierwszy tak modny adres na północy Warszawy. Dlatego w trakcie dwóch dni weekendowej zabawy nie zabraknie prezentacji najnowszych zimowych kolekcji, inspiracji wprost z szaf popularnych blogerów modowych, jesiennych metamorfoz i konkursów z nagrodami. Wielbicieli modelingu na pewno ucieszy spotkanie z uczestnikami programu Top Model oraz możliwość wzięcia udziału w pierwszym regionalnym castingu THE LOOK OF THE YEAR 2018. Wśród osób, które dokonają rejestracji gwiazdorskie jury z Karoliną Gilon, Rafałem Maślakiem i finalistami tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR wybierze młode modelki i modeli, którzy otrzymają szansę na karierę na światowych wybiegach.

Jesień zagościła za oknami, na sklepowych półkach i w naszych szafach, dlatego już w najbliższy weekend zapraszamy na inspirujące spotkania z modą do Galerii Północnej. Będziemy wspólnie poznawać aktualne trendy w stylizacjach i makijażu, czerpać inspiracje od znanych blogerów modowych i szukać nowych twarzy polskiego modelingu – podsumowuje wydarzenie Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej. Modowy Know How w Galerii Północnej to jedno z pierwszych wydarzeń z kategorii fashion skierowane także do panów. Stylistki ze Strefie Metamorfozy gotowe są do udzielania porad w zakresie mody męskiej, z myślą o naszych klientach swój panel przygotował także znany bloger Modny Tata. Panowie mają też szansę wzięcia udziału w castingu do konkursu The Look of The Year i wygrania przepustki do kariery w świecie mody.

Modowe know how na jesień

Sobotę, 28 października wypełnią inspirujące spotkania, porady i metamorfozy. Od godziny 10.00
w Strefach Metamorfoz stylistki i styliści pomogą stworzyć unikalne jesienne stylizacje, które następnie wezmą udział z konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. W ramach Beauty Show wizażyści wprowadzą panie w tajniki jesiennego makijażu, zaś fryzjerzy podpowiedzą, jakie fryzury i upięcia będą królowały w nadchodzącym sezonie. Kiedy mówimy o tym co modne, nie może zabraknąć znanych blogerów! Po południu Galerię Północną odwiedzą blogerzy Jessica Mercedes i Modny Tata. Od godziny 14.00 będą dzielili się tajnikami swoich stylizacji podczas panelu dyskusyjnego, rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. W sobotę w godzinach 10.00-22.00 będzie czynny zostanie także punkt rejestracji uczestników castingu THE LOOK OF THE YEAR 2018. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie będzie możliwe także w niedzielę w godzinach 10.00-16.00.

Rozpocznij karierę w modelingu razem z Galerią Północną

Niedziela, 29 października upłynie w Galerii Północnej pod znakiem spotkań z modą i modelingiem.
O godzinie 13.00 i 15.15 finaliści polskiej edycji programu Top Model poprowadzą Akademię Modelingu. Zaś o 13.45 rozpocznie się pierwszy regionalny casting THE LOOK OF THE YEAR 2018, najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modeli i modelek na świecie. Od ponad 30 lat eksperci zaangażowani w projekt poszukują nowych adeptów, którzy dzięki profesjonalnej opiece mają szansę rozwinąć swoją karierę. Konkurs dał początek takim ikonom modelingu, jak Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku THE LOOK OF THE YEAR wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie, a laureaci polskiej edycji pracują dla największych międzynarodowych agencji, magazynów i projektantów, takich jak Roberto Cavalli, Calvin Klein, Lorenzo Riva, John Galliano, Victoria Beckham, KENZO czy Dolce&Gabbana. Od 2016 roku w konkursie mogą brać udział także mężczyźni.

Pierwszy regionalny casting w ramach przyszłorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR odbędzie się właśnie w Galerii Północnej. W konkursie mogą wziąć udział kobiety w wieku 15-22 lata o wzroście
co najmniej 174 cm i mężczyźni w wieku 15-22 lat o wzroście co najmniej 183 cm. Uczestnicy, którzy dokonają rejestracji, wezmą udział w prezentacji w strojach kąpielowych i strojach dziennych przed gwiazdorskim jury, w którym zasiądą Karolina Gilon i Rafał Maślak. Zwycięscy regionalnego castingu
w Galerii Północnej wezmą udział w ogólnopolskich półfinałach i finałach THE LOOK OF THE YEAR 2018.

Szczegółowy program atrakcji dostępnych podczas Fashion Weekend z Galerii Północnej znajduje się na stronie www.galeriapolnocna.pl.

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji  w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana
do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września br. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz TzurArchitects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje niedostępną dotychczas w tej części miasta ofertę handlową, rozrywkową
i usługową. Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman&Wakefield oraz JLL.

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko 1,2 miliona m kw. w całej Europie Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie
i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

Kontakt dla prasy:
Dominika Socha
Tel. 609 464 592
E-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl