Zimowe poranki potrafią przysporzyć nam wielu nieprzyjemności, zwłaszcza, kiedy za oknem temperatura wyraźnie spada poniżej zera. Wstawanie wydaje się wtedy dłuższe i bardziej leniwe, przez co szybko okazuje się, że czas już się skończył. I tu na pomoc przychodzą gadżety dla niej i dla niego, które ułatwią Wam przetrwanie w zimowe dni.

Ogrzewacz do rąk to idealny gadżet dla osób, które kochają spacery, nawet w trakcie mrozów. Taki gadżet sprawdzi się również podczas zimowych sportów, spacerów w góry czy z dzieckiem po parku lub w oczekiwaniu na tramwaj czy autobus. Zawsze tam, gdzie będziesz potrzebować się rozgrzać ten produkt Ci to ułatwi.

  

Sucha pianka PUMP IT UP do mycia i dezynfekcji ciała i rąk dla niej i dla niego to zdecydowany hit, dzięki któremu wypady w góry, za miasto, prysznic po siłowni czy szybkie odświeżenie po pracy, przed imprezą nie będzie wyzwaniem. Pianka ta pozwala bez użycia wody, w szybki sposób umyć nasze ciało, zabić bakterie i przykry zapach, a tym samym szybko się odświeżyć. Taki gadżet sprawdzi się świetnie po snowboardzie, w podróży, po pracy czy po wyczerpującym treningu na siłowni. Teraz już nie musisz obawiać się przeziębienia, bo piankę tę możesz używać bez wody i ręcznika.

Na chłodne, zimowe dni warto też zaopatrzyć się w ciepłą czapkę, która nie tylko rozweseli nasz look w ponure dni, ale przede wszystkim ochroni nas przed zimnem. Pamiętajcie jednak, że czapki obciążają nasze włosy, więc warto pomyśleć też o suchym szamponie.

Nie ma co się oszukiwać, ale to właśnie późną jesienią i zimą nasze włosy narażone są na negatywne czynniki, które nie tylko uszkadzają strukturę włosa, ale też wpływają na ich ogólny wygląda. Przyklapnięte od czapek, splątane od wiatru i śniegu. Sami wiemy ile czasu zajmuje nam pielęgnacja, stylizacja, mycie, suszenie i układanie włosów, a często po wyjściu na zewnątrz efekt utrzymuje się bardzo krótko i nie wytrzymuje do punktu 0. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem są suche szampony GIRLZ ONLY (www.mycosmetics.pl), które pozwolą w szybki i prosty sposób odświeżyć Wasza fryzurę. Idealnie sprawdzają się rano, kiedy spieszysz się do pracy, a chcesz żeby Twoja fryzura wyglądała świetnie.

Suchy szampon w połączeniu z dobrze dopasowaną szczotką do włosów sprawdzi się zaraz po wyjściu z basenu, siłowni czy z pracy, kiedy nie możesz od razu umyć włosów, a chcesz aby wyglądały na piękne i lekkie. Dodatkowo szczotka w wersji travel, z nasadką pozwoli w łatwy sposób ją przenosić w torebce. Dzięki nakładce wiesz, że końcówki szczotki się nie pobrudzą i nie powyginają. Taki gadżet to must have zarówno w damskiej jak i męskiej torbie, bo nigdy nie wiesz co spotka Twoje włosy.

W tym sezonie standardowe kapcie zastępujemy oldschoolowymi slippersami, które śmiało przypominają te z babcinych, góralskich domów, tylko w bardziej nowoczesnym wydaniu. Takie człapaki zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej przydadzą się w chłodne poranki i wieczory. Do tego ciepła czekolada, kominek i dobra książka.

 

Pamiętaj! Nie taka zima straszna jak ją malują. Musisz jedynie zaopatrzyć się w kilka gadżetów, które pozwolą Ci szybki i bezproblemowo przetrwać chłodne dni. Na koniec warto jeszcze wybrać dobrą lekturę, która umili długie, chłodne wieczory. Gadżety do pielęgnacji znajdziesz na www.mycosmetics.pl