Szczęście ma różne oblicza i każdy z nas dąży do niego na swój sposób – nie tylko w Międzynarodowy Dzień Szczęścia przypadający 20 marca. Wielu osobom w osiągnięciu tego wyjątkowego stanu pomagają ulubione słodycze. W ofercie marki Wawel znajdziemy eksplozję szczęścia i owocowych smaków zamknięte w galaretkach Fresh & Fruity. To szczęście, którym możesz się dzielić!

Fresh & Fruity od marki Wawel to propozycja soczyście owocowych słodkości, którymi można się dzielić z innymi – na co dzień i w specjalne okazje, takie jak np. Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Już dziś możesz odkryć ich wyjątkowość i podarować szczęście bliskim albo… sobie. Kwaśne czy słodkie? Wybierz smak Fresh & Fruity w zależności od swojego nastroju! Orzeźwiające galaretki skrywają płynne, soczyście owocowe nadzienie i kuszą Dobrymi Składnikami. To wyjątkowe słodkości na bazie pektyn, zawierające soki owocowe i naturalne aromaty, bez barwników, sztucznych dodatków i konserwantów, co daje gwarancję najwyższej jakości. Każda galaretka zapakowana jest oddzielnie, dzięki czemu Ty i Twoi bliscy będziecie mieć swoją lubioną przekąskę i… porcję szczęścia zawsze przy sobie!

Szczęście trzeba mnożyć przez dzielenie!

Ten wyjątkowy dzień, w którym celebrujemy szczęście, przypada właśnie na 20 marca, ale z galaretkami Fresh & Fruity ten czas może trwać dużo dłuuużej! Słodycze objęte są programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie. Kupując Fresh & Fruity, a także inne produkty Wawel, można przyłączyć się do szczytnej akcji dobroczynnej i tym samym doświadczyć podwójnego szczęścia. Wybierając produkty z oferty marki przekaż realną kwotę wskazaną na opakowaniu na cele społeczne jednej z pięciu organizacji charytatywnych i czyń dobro! Bo w myśl misji marki Wawel – kiedy czujemy się dobrze, chcemy czynić dobrze i dawać szczęście innym! A więc do dzieła!

Fresh & Fruity – to soczyście owocowe galaretki z delikatnym półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów.

Cena za opakowanie 280 g: 8,50 zł

Fresh & Fruity Kwaśne – to soczyście owocowe galaretki z delikatnym półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi, o orzeźwiająco kwaśnym smaku. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów.

Cena za opakowanie 280 g: 8,50 zł