We wtorek, 4 kwietnia, sala widowiskowa Calzedonia Group przemieniła się w mieniącą się od świateł pustynię, a to wszystko za sprawą letniego pokazu marki Tezenis. Kierunek obrany przez markę w tym roku? Niesamowity, międzynarodowy festiwal!

Podczas wizjonerskiego show została zaprezentowana kolekcja na lato 2017. Ze zmieniającymi się jak w kalejdoskopie widokami, ta podróż przez modę niezawodnie wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój. Pokaz nawiązywał do kipiącej energią atmosfery dzisiejszych festiwali – miejsc, w których rodzą się nowe trendy i kierunki.

Nowa, letnia kolekcja ubrań Tezenis została zaprezentowana jako pomysły na looki festiwalowe, ozdobione paskami czy łańcuszkami. To idealne stylizacje na imprezę na plaży!

Nowa kolekcja od Tezenis to dowód na to, że bielizna nie bez powodu coraz częściej jest traktowana jako integralna część stylizacji. Na pokaz przybyły znane influencerki z całego świata jak Sita Abellan czy Anna Maria Damm. W tym roku Polskę reprezentowała Pani Ekscelencja (Katarzyna Pytel). Również na wybiegu podziwialiśmy światowe sławy jak modelkę Malaikę Firth czy Francisco Lachowskiego. Daj się ponieść trendom i wyruszaj w egzotyczną, modową podróż!