Przede wszystkim, tej zimy postaw na aktywność na świeżym powietrzu… może spacery połączone z fotografowaniem przyrody? Czemu nie! W plecaku miej tylko zawsze przy sobie suszone owoce HELIO, gdyby dopadła Cię chęć na coś naturalnie pysznego i zdrowego! 😉 Polecamy Jackfruit suszony HELIO Natura – doskonałe źródło naturalnej energii, które zapewni Ci podczas zimowych ferii trochę… egzotycznego słońca! 😉

Natomiast, jeśli jesteś fanem spędzania wolnego czasu w domu, to musisz wiedzieć, że początek ferii jest szczególną okazją do celebrowania… Międzynarodowego Dnia Puzzli i Łamigłówek, który obchodziliśmy 29 stycznia! Wolne popołudnia i wieczory to więcej czasu na gry, układanie puzzli, wymyślanie zagadek… oczywiście w towarzystwie pysznych, chrupiących przekąsek HELIO. Idealnie sprawdzą się w tej roli prażone orzechy laskowe bez soli i tłuszczu, nasze EKO orzechy włoskie czy nowość – nerkowce pieczone HELIO Natura! Możliwości jest mnóstwo, a każda z nich jest naturalnie smaczna!

Z kolei dla fanów gotowania, polecamy stworzyć coś #so pysznego z HELIO… może oryginalne ciastka francuskie z wyjątkową, bo bez oleju palmowego – masą krówkową HELIO i miękkimi, suszonymi owocami So Soft!? Kreatywność to podstawa dobrego smaku, dlatego polecamy zainspirować się naszymi wideo przepisami z kanału HELIO – Bakaliowe_Klimaty i przygotować całkiem nowe desery, jak np. argentyńskie ciasteczka Alfajores, które pokochają wszyscy domownicy! Życzymy smakowitej rozrywki w towarzystwie przekąsek HELIO!