Styczeń i luty to czas szczególnie lubiany przez wszystkich uczniów. To właśnie wtedy zaczynają się ferie zimowe – idealna okazja do wzmocnienia odporności, rozwijania naturalnej kreatywności i wzmacniania więzi z dzieckiem podczas wspólnych zabaw. Regularne przebywanie na świeżym powietrzu, dotlenia organizm, dlatego powinniśmy wychodzić na zewnątrz jak najczęściej. Wyjątkami od tej zasady są: temperatura przekraczająca -10˚C, obfite opady oraz silny wiatr.  Kolejnym istotnym czynnikiem, który może zepsuć nam plany jest zanieczyszczenia powietrza. Dlatego należy systematycznie śledzić poziom smogu i uwzględniać go w swoich planach.

Ochrona przede wszystkim

Czasami trudno pogodzić funkcjonalność zimowych ubrań z estetyką. Dzieci zmuszane do noszenia kurtek czy czapek, które im się nie podobają, często po prostu je zdejmują. Endo.pl doskonale rozumie potrzeby najmłodszych miłośników mody, dlatego proponuje odzież i dodatki o różnorodnych krojach i kolorach. Tak zaprojektowane ubrania, na pewno będą noszone z uśmiechem na twarzy. Kluczowe są również odpowiednie spodnie wykonane z wodoodpornej tkaniny i dodatkowo ocieplane. Takie ubranie sprawi, że nasze pociechy na pewno nie zmarzną podczas zabawy i będą mogły cieszyć się pełną swobodą ruchu. A rodzice będą spokojni, że szaleństwa na śniegu nie skończą się przeziębieniem.

Modnie i wygodnie

Zima to okres, który wcale nie musi być szary i nudny – Endo.pl stawia na odważne kolory i fantazyjne wzory. Dziewczynkom na pewno przypadną do gustu romantyczne tiulowe spódnice lub – nieco prostsze w formie – mini z weluru. Mali dżentelmeni natomiast, z pewnością zachwycą się bluzami z motywami zwierząt, dinozaurów czy traktorów. W ofercie firmy nie brakuje również dodatków, które przydadzą się podczas zimowych wypraw do miasta – modne plecaki w kształcie worka i ciepłe czapki z pomponami umilą niejeden spacer.

Stop nudzie!

Pogoda w styczniu i lutym lubi płatać nam figle, często jest na tyle nieprzyjemnie, że decydujemy się na rozrywki, które nie wymagają wychodzenia na zewnątrz. Kino, teatr czy kręgielnia to dla dzieci zawsze ogromna radość, ale także okazja, aby zaprezentować się w ciekawej stylizacji. Endo proponuje charakterystyczne t-shirty z napisami oraz grafikami tworzonymi przez polskich artystów. W kolekcji znajdziemy między innymi propozycje z hasłami: Wszystko mam pod kontrolą, Stop nudzie, Jestem odważna i dzika czy Ale kosmos! Ubrania w takim radosnym wydaniu z pewnością przypadną do gustu także dorosłym. Nic straconego – koszulki z zadziornymi hasłami można znaleźć również w kolekcji dedykowanej rodzicom. W tej chwili zestaw ciepłych zimowych ubrań Endo.pl możesz kupić w bardzo dobrych, wyprzedażowych cenach. Rabaty sięga nawet -70%.

Więcej na  https://endo.pl/