Polacy coraz chętniej kupują sztuczne ognie, by powitać Nowy Rok potężną dawką dobrej energii. W sklepach czekają na nich m.in. nowoczesne i bezpieczne wyrzutnie, moździerze, baterie oraz rakiety, które pozwalają zaplanować wymarzony pokaz fajerwerków. Rosnącą popularnością cieszą się duże zestawy, które swoimi imponującymi, kolorowymi wybuchami zapewniają nie tylko zachwyt, ale przede wszystkim rewelacyjną, wspólną zabawę! Brokatowe rozbłyski układające się w kształty kwiatów czy strumieni gwiazdek – to jedne z najbardziej popularnych sztucznych ogni, które każdego roku towarzyszą nam podczas sylwestrowej nocy. Jednak moda zmienia się z każdym Sylwestrem. Oto TOP 5  efektów fajerwerków na Nowy Rok 2019:

Brokatowa korona

Brokatowe korony to jedne z najpopularniejszych efektów wśród fajerwerków. Strumieniowi złotych, migoczących iskier często towarzyszy efekt trzaskających gwiazd, które stanowią ostatnią fazę pokazu. Idealnie nadają się na efektowny finał

Perły

Perły wybuchają spektakularnymi migoczącymi punkcikami rozświetlającymi noworoczne niebo. Gwarantują wyjątkowo  widowiskowy efekt różnokolorowych iskier. W sam raz na zabawy glamour w stylu Wielkiego Gatsby’ego.

Kolorowe peonie/chryzantemy

Kwiatowe sztuczne ognie rozbłyskują gęstą, świetlistą kulą o promieniście rozkładających się kolorowych ramionach. Upodabniają się do bukietu dorodnych piwonii. Różnorodność barw i form zapewni efekt „WOW”, na którym nam tak bardzo zależy w tę specjalną noc.

Wierzba

Pod tą niepozorną nazwą skrywają się wstęgi wielobarwnych świateł tworzące długie kaskady. Olśniewające zjawisko opadających, migoczących iskier przeniesie imprezowiczów w bajeczny świat świetlnej magii.

Komety

Świetliste komety mkną przez czarne niebo, by eksplodować feerią niesamowitych kolorów i kształtów. Przelot tych fajerwerków przyciągnie uwagę wszystkich w okolicy. Świetnie sprawdzają się jako jeden z najmocniejszych punktów pokazu.

– Od lat działam na rynku sprzedaży fajerwerków i z ogromną przyjemnością obserwuję, jak rozwijają i zmieniają się preferencje Polaków. Zaczynaliśmy od sprzedaży kilku klasycznych rac czy petard. Nie da się porównać obecnej sytuacji do ubogiego rynku w latach 90, kiedy sprzedawały się jednokolorowe, mało ciekawe zestawy. Dzisiaj Polacy chcą mnogości kolorów, różnorodnych pełnych kształtów, ciekawych odgłosów i pokazu na naprawdę najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Rytel-Kuc, pirotechnik oraz współwłaściciel firmy sprzedającej fajerwerki, Super Power. – Rok po roku klienci wracają do mnie ze stwierdzeniem: „Ostatnio było super. Ale co fajnego pojawiło się w tym roku?”. Zawsze znajduję dla nich nowość, która ich zachwyca.

Super Power – jeden z największych w Polsce producentów fajerwerków. Hurtownia z trzypokoleniowymi tradycjami zajmująca się pirotechniką profesjonalną, importem oraz eksportem fajerwerków, a także dystrybucją sztucznych ogni.