Już w czwartek, 13 sierpnia, do Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu ponownie przyjadą piękne samochody – prosto z Fabryki Marzeń. Od godz. 18.00 każdy gość letniego pawilonu będzie mógł wziąć udział w sesji zdjęciowej stylizowanej tym razem na lata 80-te, a wszystko to w towarzystwie eleganckiego Mercedesa E Cabrio. Dodatkową atrakcją będzie możliwość odbycia jazdy testowej modelami SLK, E Coupé, CLS i SL.

 

Stacja Mercedes zaprasza na Dzień z Fabryką Marzeń, podczas którego każdy uczestnik będzie mógł przeżyć wspaniałą przygodę – wziąć udział w dedykowanej sesji zdjęciowej. Podczas poprzedniego spotkania z Fabryką Marzeń odwiedzający letni pawilon stylizowani byli na lata 20-te i 40-te. Tym razem profesjonalna charakteryzatorka wystylizuje gości Stacji na lata 80-te. Błysk fleszy i czerwony dywan z pewnością sprawią, że każdy gość, świetnie się przy tym bawiąc, poczuje się jak prawdziwa gwiazda.

 

Dodatkową atrakcją tego dnia będzie możliwość odbycia jazdy testowej, następującymi modelami Mercedes-Benz: SLK, E Coupé, CLS i SL. Podczas szczególnego wydarzenia, będzie można nie tylko sfotografować się w wyjątkowej stylizacji, przy eleganckim Mercedesie E Cabrio, ale również osobiście przetestować wymarzone samochody.

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień z Fabryką Marzeń w Stacji Mercedes.