Po sukcesie kampanii #StrongTogether włoska marka dalej stawia na kobiecą siłę prezentując równowagę pomiędzy wyglądem zewnętrznym i niepowtarzalnym charakterem. W tym sezonie skupiamy się na dynamicznym, szczerym i pozytywnym podkreślaniu siły kobiecości!
Gwiazdami nowej kampanii są trzy różne, wyjątkowe kobiety, które przed obiektywem prezentują swój unikalny charakter i styl. Jedną z nich jest Antonina Petkovic, piękna modelka z Serbii. Mimo swego młodego wieku, Antonina ma za sobą kilka międzynarodowych kontraktów. Druga z kobiet do Candela Pelizza, urodzona w Argentynie, na stałe mieszkająca we Włoszech influencerka, matka i ikona mody o wyjątkowym charakterze. Julia Restoin Roitfeld to z kolei magnetyczna osobowość znana ze swojego stylu i elegancji, która wzorem swojej słynnej matki spełnia się zawodowo. Wszystkie kobiety mają inne historie i różne doświadczenia, ale łączy je ich niezwykła energia. Różnice w charakterach modelek widać przede wszystkim w stylizacjach, które wybrały podczas sesji.
Nowością jest również zmiana charakteru kampanii  Liu Jo. W sezonie wiosna-lato 2018  jako tło dla swojej twórczości marka wybrała Mediolan. Wyrafinowany klimat włoskiej stolicy mody jest zgodny ze stylem i elegancją Liu Jo. To miasto, którego ulice, place i sklepy codziennie reprezentują luksusowy, w pełni włoski styl życia. Modelki podkreślają swoją indywidualność, a ich energia łączy się w zjawiskową jedność. Najnowsza kampania Liu Jo ukazuje połączenie kobiecości i włoskiego stylu w najbardziej efektowny  sposób.