Ziętek-Maciejczyk przez 19 lat pracowała w mediach, m.in. w INFOR PL, Gremi Media oraz Wiedzy i Praktyce. Była dyrektorem marketingu oraz redaktor naczelną grupy publikacji z tematyki prawa gospodarczego i prawa pracy. Odpowiadała także za strategie i rozwój serwisów internetowych oraz czasopism i książek. Z pierwszego wykształcenia jest polonistką, później ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunkach: Marketing internetowy i Zarządzanie w mediach. Ewa Ziętek-Maciejczyk ma również doświadczenie we współpracy ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska w zakresie publikacji na temat marketingu internetowego.

 

Chcemy skorzystać z redakcyjnego i marketingowego doświadczenia Ewy, aby jeszcze lepiej komunikować się z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Relacje te należy budować na silnych fundamentach profesjonalizmu i otwartości na potrzeby partnerów biznesowych. Dlatego właśnie Ewie, jako osobie z dużym doświadczeniem w kreowaniu i koordynowaniu współpracy z partnerami biznesowymi oraz świetną znajomością rynku mediów, powierzyliśmy zadanie budowania wizerunku naszej agencji – mówi Konrad Spoczyński, prezes zarządu Result Media.

 

Pasją Ewy Ziętek-Maciejczyk jest kino. Współpracuje ona także z producentami filmów fabularnych i dokumentalnych przy tworzeniu strategii marketingowych i pozyskiwaniu sponsorów.

 

Na stanowisku PR & Marketing Managera w Result Media zastąpiła Adama Bodziaka, który rozstał się z firmą.

 

———

 

Result Media działa na rynku od 2014 r. Zespół agencji to specjaliści z branży marketingu on-line, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze internetowych kampanii reklamowych. Spółka skupia ludzi, którzy specjalizują się w SEM/SEO, analityce internetowej, planowaniu mediów, afiliacji i kampaniach sprzedażowych. Agencja należy do elitarnego grona firm posiadających tytuł Google Partner Premier ze wszystkimi specjalizacjami. Result Media jest jedną ze spółek wspieranych przez fundusz venture capital KnowledgeHub. Więcej na www.resultmedia.pl