Co ma wspólnego marka produkująca bieliznę i sportowy gigant związany z piłką nożną, kolarstwem czy tenisem? Obie pochodzą z Francji, mają bogatą tradycję i cenią najwyższą jakość wykonania.

Pierwsza tego typu współpraca zaowocowała nową odsłoną kultowych sneakersów Omega X. Urbanistyczny i kobiecy model będzie dostępny w kolorze Etam – pudrowym różu. Cholewka jest bardzo dopracowana, widać subtelne tłoczenia w kształcie diamentów. Lureksowe sznurówki, srebrna naszywka na zapiętku oraz brokatowa podeszwa sprawiają, że buty są kolorystycznie wyważone i pozwalają na dużą swobodę w stylizowaniu.

Sneakersy dostępne będą w limitowanej ilości od końca maja w Arkadii (Warszawa) i Magnolii (Wrocław) oraz na www.etam.pl w cenie 369,90 pln. Dostępne rozmiary: 36 do 41.

Etam to nie tylko piękna bielizna! Na uwagę zasługuje też sportowa kolekcja „Be+”, która składa się z dwóch linii. Pierwsza jest dedykowana jodze (t-shirty, bluzy, luźne topy), natomiast druga treningom fitness i bieganiu (legginsy czy biustonosze sportowe o różnym stopniu podtrzymania).