Spędź cały dzień na zabawie w największym Parku Rozrywki w Polsce. Energylandia czeka na Ciebie i Twoich bliskich.

 

Świat dziecka z bajkowych marzeń

Cztery strefy zabawy dostarczą Tobie i Twoim bliskim emocji, jakie nigdy Wam się nie śniły.

Zaplanuj dzień w Energylandii, miejscu które pokocha każdy: mały i duży! Zabierz swoich bliskich do świata, w którym każdy z was znajdzie atrakcje dla siebie. Wspólnie bawcie się w Bajkolandii – raju dla najmłodszych. Tutaj czekają na Was liczne karuzele, a wśród nich: klasyczna, wiedeńska, strażacka Super Pompa czy chociażby Latające Huśtawki. Lubicie rodzinne wyścigi w samochodzikach? Koniecznie przejedźcie się tymi w Energylandii! Kto z Was wygra wyścig?

Wspaniała sceneria Bajkolandii  tej wiosny wzbogaci się o kolejnych dziesięć atrakcji dla najmłodszych i ich bliskich. To jednak nie jedyna dobra wiadomość dla gości Energylandii. Dzieci do trzeciego roku życia bawią się w Parku Rozrywki za symboliczną złotówkę. Pozostałym dzieciom do 140 cm wzrostu przysługuje bilet ulgowy, a Park respektuje także Kartę Dużej Rodziny.  Niespodzianka czeka także na jubilatów, którzy nie osiągnęli jeszcze pełnoletniości. Zapraszamy do świętowania w Energylandii. W dniu urodzin wejście na teren Parku kosztuje jedynie złotówkę.

 

Podróż wagonikiem pełnym emocji

Energylandia to największy Park Rozrywki nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. To także bez wątpienia najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym kraju. Imponujące Roller-Coastery to efekt pracy konstruktorów, których polot i wyobraźnię docenić można na sam widok wielkich stalowych konstrukcji, albo – i tą opcję zdecydowanie polecamy – odważnie zajmując miejsce w pierwszym rzędzie wagonika. Prawdziwą „petardą” wśród nowości wprowadzonych do parku w 2017 roku jest Speed  Water Coaster – największy i najszybszy na świecie wodny Roller Coaster wyrastający 60 metrów nad ziemię i osiągający zawrotną prędkość 110 km/h. Połączenie Roller Coastera i przejażdżki wodnej gwarantuje schłodzenie emocji dawką mokrego orzeźwienia – kusząca propozycja podczas letnich upałów.

Strefa Ekstremalna Energylandii to punkt który koniecznie muszą zaliczyć wszyscy ci, którzy uwielbiają adrenalinę, prędkość i niespodziewane zwroty akcji.

 

Relaks pod palmami

Po ekstremalnych emocjach odpocznij i nabierz sił w Water Park w Energylandii. Tropikalna strefa to miejsce, w którym można zażyć słońca i przenieść się wyobraźnią na Karaiby lub popluskać się w jednym z trzech podgrzewanych basenów o całkowitej powierzchni 1800 m2 i głębokości od 20 do 120 cm, a następnie wypoczywać na bezpłatnych leżakach dostępnych dla gości strefy. Tropical Bar oferuje pyszne i orzeźwiające napoje na wyciągnięcie ręki, a mnóstwo zakamarków
i atrakcji tropikalnej wyspy to gwarancja wielu przyjemnie spędzonych godzin wypoczynku i dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych. Nad bezpieczeństwem gości Water Parku czuwa liczna kadra ratowników, aby nic nie zakłóciło naszego wyjątkowego dnia w słońcu tropików. Jeśli więc zastanawiasz się, czy do Energylandii warto zabierać ze sobą strój kąpielowy, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Jeśli jednak o tym zapomnisz, nic nie szkodzi. Na miejscu możesz nabyć modne stroje i wiele gadżetów, które będą świetną pamiątką, przypominającą radosne chwile spędzone w Parku Rozrywki Energylandia.

Szukasz więcej informacji? Wejdź na www.energylandia.pl.