Miłośnicy pieców wolnostojących docenią JUNO przede wszystkim za nowoczesny design. Prosty i elegancki piec wolnostojący idealnie wpisze się w minimalistyczne, skandynawskie i klasyczne aranżacje. Pojedyncza dekoracyjna szyba typu glass optycznie powiększa front wkładu kominkowego i podkreśla urok tańczących ogników. Dobrą wiadomością dla osób dbających o oryginalny wystrój wnętrza jest to, że boczne panele JUNO będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Ale wygląd to tylko jedna z wielu zalet nowego pieca.

Energia się nie marnuje

Komora w piecu JUNO wyłożona materiałem Acumotte, który akumuluje i podwyższa temperaturę w palenisku. Dzięki niemu spalanie jest efektywniejsze, a ciepło utrzymuje się dłużej. Wpływ na to ma także deflektor, który wydłuża drogę spalin, dzięki czemu dopala cząstki opału, więc nie tylko w pełni wykorzystuje energię, ale też minimalizuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Piec JUNO jest też doskonale szczelny, dzięki solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego. Pełna kontrola nad ciepłem i wykorzystaniem energii sprawia, że JUNO świetnie sprawdzi się zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach.

Prosta obsługa i bezpieczeństwo

Dolot powietrza z zewnątrz, które potrzebne jest do spalania paliwa, można regulować za pomocą jednego regulatora, znajdującego się poniżej drzwiczek. To wyklucza ewentualne błędy w użytkowaniu. Zastosowany przy tym system czystej szyby ogranicza osadzanie się sadzy na froncie pieca JUNO. Utrzymanie urządzenia w czystości jest proste rownież dzięki zamontowanemu rusztowi i pojemnikowi na popiół. Zastosowanie wytrzymałego szkła i żaroodpornej ceramiki, która wytrzymuje temperaturę do 800 stopni Celsjusza sprawia, że użytkowanie JUNO jest wyjątkowo bezpieczne.

Nowy piec JUNO od Kratki.pl to rozwiązanie nie tylko charakteryzujące się wysoką estetyką wykonania oraz nowoczesnym designem, ale także piec wyróżniający się energooszczędnymi parametrami: dużym zakresem mocy grzewczej i wysoką sprawnością cieplną.