Herbatki Expert Tea to idealne uzupełnienie codziennej diety. Pomogą zadbać o organizm, przynosząc ukojenie Twojemu sercu i skołatanym nerwom, pomogą także w walce z niechcianymi kilogramami. Suplementy diety Expert Tea to seria ośmiu herbat ziołowo-owocowych dedykowane zarówno dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, jak i dla małych dzieci. Każda z nich pomoże w walce z różnymi dolegliwościami.
Expert Tea FITTEA to propozycje dla osób, które chcą zadbać o swój organizm na każdym etapie regeneracji. FITTEA 1 wspomoże proces oczyszczania Twojego ciała ze zbędnych toksyn powodujących odczucie ciężkości i przemęczenia. FITTEA 2 dzięki idealnej kompozycji ziół przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej, a FITTEA 3 sprawi, że Twoje ciało pozostanie jędrne i młode.
Suplementy diety Expert Tea przyniosą ulgę osobom z problemami kardiologicznymi oraz odczuwającymi skutki stresującego trybu życia. Zarówno herbatki KARDIO FIX, jak i NO STRES przyniosą ukojenie Twojemu sercu oraz nerwom. Pozwolą też utrzymać równowagę ciała i duszy. Seria Expert Tea przeznaczona jest również dla małych dzieci i matek karmiących.

Wybierz dla swojej rodziny to, co najlepsze!

Więcej informacji na www.bifix.pl