Kompaktowe Wymiary

EW-7438RPn Air można podłączyć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, a dzięki kompaktowym wymiarom nie blokuje on możliwości podłączenia innych urządzeń do sąsiedniego gniazdka.
EW-7438RPn_Air_Wall_Plug.jpg

iQ Setup

Funkcja iQ Setup, obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia szybką konfigurację urządzenia. Uciążliwa do tej pory konfiguracja teraz wymaga jedynie kilku kliknięć.
EW-7438RPn_Air_iQSetup.jpg

EdiRange – intuicyjna aplikacja na smartfony

Do konfiguracji i zarządzania EW-7438RPn Air można wykorzystać EdiRange, aplikację na smartfony. Udostępnia ona przejrzystą listę okolicznych sieci bezprzewodowych wraz z siłą ich sygnału, dzięki czemu możliwy jest wybór kanału dającego jak najlepszą wydajność połączenia bezprzewodowego. Dodatkowo aplikacja pozwala skonfigurować harmonogram czy skonfigurować sieć typu „Gość”.
EW-7438RPn_Air_App.jpg

Tryb „Uśpienia” i Harmonogram Sieci Bezprzewodowej

Za pomocą aplikacji EdiRange można łatwo i szybko wyłączyć sieć bezprzewodową EW-7438RPn Air. Po kliknięciu ikony „Tryb uśpienia” na ekranie smartfonu ekspander wyłączy diody, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał w porze snu. A harmonogram sieci bezprzewodowej pozwala zarządzać dostępnością sieci i zużyciem energii w zależności od potrzeb.
EW-7438RPn_Air_Good-Night.jpg

Kontrola Rodzicielska i Sieć Typu „Gość”

EW-7438RPn Air umożliwia skonfigurowanie drugiej bezprzewodowej odseparowanej od głównej sieci, którą łatwo można zarządzać za pomocą smartfonu. Może być ona wykorzystana jako sieć dla gości lub dla dzieci jako narzędzie kontroli rodzicielskiej. Dzięki aplikacji EdiRange można ją w każdej chwili wyłączyć lub skonfigurować harmonogram tak, by była ona dostępna tylko w określonych porach dnia.
EW-7438RPn_Air_Parental_Control.jpg

Nowa Generacja, Lepsza Wydajność

Większą wydajność, nawet do 45%, ekspandera EW-7438RPn Air zapewnia nowy, szybki procesor o zegarze 580MHz.
EW-7438RPn_Air_CPU.jpg

Eliminacja „martwych punktów” sieci bezprzewodowej

EW-7438RPn Air zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej. Jest idealnym rozwiązaniem tam, gdzie sygnał jest tłumiony przez wiele ścian i podłóg.
EW-7438RPn_Air_Dead_Zones.jpg

Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej

EW-7438RPn Air w łatwy sposób zwiększa zasięg i jakość sieci bezprzewodowej w domu lub biurze, eliminując przy tym „martwe punkty”. Wystarczy podłączyć go do gniazdka elektrycznego i w ciągu kilku chwil będzie gotowy do pracy.
EW-7438RPn_Air_Coverage.jpg

Skuteczne zabezpieczenie sieci bezprzewodowej (obsługa WPA, WPA2)

Ekspander EW-7438RPn Air obsługuje szyfrowanie, takie jak: 64/128 bitowe WEP, WPA czy WPA2.
EW-7438RPn_Air_Security.jpg

Przycisk WPS

Wbudowany przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) pozwala na szybkie połączenie EW-7438RPn Air z istniejącą już siecią bezprzewodową. Wystarczy przycisnąć przycisk WPS na urządzeniu oraz na routerze.
EW-7438RPn_Air_WPS.jpg

Kluczowe cechy:

  •  Łatwa konfiguracja za pomocą smartfonów
  •  Intuicyjna aplikacja EdiRange dla urządzeń z iOS i Androidem, umożliwiająca konfigurację harmonogramu sieci bezprzewodej czy sieci typu „Gość”
  •  Jasna, łatwa do zauważenia dioda, wskazująca stan urządzenia i oświetlająca pomieszczenie przyjemnym światłem
  •  Tryb uśpienia, automatycznie wyłączający w nocy jasną diodę i włączający ją rano
  •  Kompaktowe wymiary