Dzień Otwarty Jungheinrich to wydarzenie skierowane do wszystkich pomorskich przedsiębiorstw zainteresowanych usługami i produktami z zakresu logistyki wewnątrzmagazynowej, które chcą zwiększyć na rynku swoją przewagę konkurencyjną. W trakcie imprezy zaprezentowane zostaną: ekologiczna i niezwykle wydajna technologia li-ion oraz wózki widłowe z bieżącej oferty Jungheinrich. Odwiedzający będą mogli również dowiedzieć się więcej o ochronie 360° gwarantującej bezpieczeństwo całego środowiska intralogistycznego: ludzi, maszyn, urządzeń, ładunków, a także wyposażenia magazynu i danych, jak również porozmawiać z ekspertami firmy. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanym showroomie, będzie można zobaczyć wysokiej jakości używane wózki widłowe JUNGSTARS, poznać szczegółowe parametry techniczne i zastosowanie pojazdów, a nawet usiąść za ich sterami. Dzień Otwarty to także doskonała okazja do zapoznania się z szeroką ofertą regałów magazynowych oraz bogatym asortymentem sklepu internetowego Profishop Jungheinrich. Impreza odbędzie 4 kwietnia 2019 r.,  przy ul. Magazynowej 9, w nowej lokalizacji Jungheinrich w miejscowości Kowale niedaleko Gdańska.

Wybór okolic Gdańska na nową siedzibę północnego oddziału Jungheinrich miało istotne znaczenie dla firmy. Atrakcyjne położenie geograficzne i rozbudowany węzeł komunikacyjny Trójmiasta i okolic sprawia, że swoje siedziby i oddziały ulokowało tu wiele polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw logistycznych i spedycyjnych. Liczne inwestycje realizowane na Pomorzu, takie jak: rozbudowa lotniska w Gdańsku, Pomorska Kolej Metropolitalna, czy modernizacja międzynarodowych korytarzy transportowych przebiegających przez Pomorze, mają wpływ na dynamiczny rozwój regionu i rosnący popyt na przestrzenie magazynowe.

„Obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie w regionie na produkty i usługi, które dostarcza Jungheinrich. Trójmiasto i jego okolice to aktualnie bardzo ważny rejon, gdzie wiele firm inwestuje w swój rozwój. To także istotny z punktu widzenia całej Polski węzeł komunikacyjny. Organizując Dzień Otwarty, chcemy pokazać lokalnym przedsiębiorcom, że stawiając na naszą ofertę są w stanie zwiększyć swoje przewagi konkurencyjne. To także wydarzenie skierowane do wszystkich firm, które poszukują rozwiązań dla sprawnie funkcjonującej przestrzeni magazynowej.” – podkreśla Maciej Łopatyński, Dyrektor Oddziału Gdańsk.

Agenda wydarzenia obejmuje specjalne prelekcje ekspertów firmy, którzy zaprezentują zagadnienia związane z branżą intralogistyczną i produktami firmy. Prelekcje zostały podzielone na trzy części:

  • 10:00-11:00: Automatyczne systemy transportowe Jungheinrich – przegląd rozwiązań i możliwości aplikacji
  • 11:30-13:00: Technologia litowo-jonowa – przewaga konkurencyjna lidera technologicznego Jungheinrich
  • 13:30-14:30: Bezpieczeństwo w magazynie – sygnały ostrzegawcze i antykolizyjne, serwis wózków

To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z pełną ofertą firmy oraz możliwość osobistego wysłuchania wiodących specjalistów w branży.

Dodatkowo, wszyscy zainteresowani kupnem produktów Jungheinrich będą mogli tego dnia skorzystać ze specjalnie przygotowanych i atrakcyjnych rabatów.