Jeśli Twój tata ma bardziej oldschoolowy gust muzyczny niż Ty, idealnym dla niego wyborem będzie Jabra Elite 85t. To prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, które zapewniają idealny dźwięk i mocne basy. Dzięki nim Twój tata może bez przeszkód słuchać swojego ulubionego albumu, nie narażając Cię na konieczność słuchania razem z nim jego wyborów muzycznych. Najwyższej klasy redukcja szumów, którą zapewnia w pełni regulowana technologia Jabra Advanced ANCTM, oznacza, że tata może bez przeszkód wspominać swoje młode lata bez zakłóceń spowodowanych hałasem z zewnątrz. Muzyka to nie wszystko, słuchawki Elite 85t zapewniają również wyjątkową jakość połączeń – służąc Twojemu tacie od połączenia konferencyjnego po relaks na ulubionej sofie. Po włączeniu funkcji ANC wkładki douszne mogą pracować do 5,5 godziny na baterii, a w kompaktowym etui ładującym do 25 godzin, co pozwala na wiele godzin rozrywki.

Model Elite 85t jest dostępny w różnych kolorach; poczuj się jak Agent 007 z kolorem Titanium/Black lub dodaj odrobinę klasy z Copper/Black. Słuchawki douszne są również dostępne w kolorze złotym/beżowym (Gold/Beige), czarnym i szarym.

Cena: od 749 zł (w ramach promocji w wybranych sieciach handlowych)

Prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne Jabra Elite Active 75t są idealne dla ojców, którzy mają ochotę na ćwiczenia fizyczne. Mogą cieszyć się biegiem, siłownią lub jazdą na rowerze, wiedząc, że wkładki douszne są odporne na pot, kurz i wodę. Dzięki wygodnemu i bezpiecznemu dopasowaniu nie musi się on martwić, że wypadną! Wymówki, aby skrócić trening, odejdą w przeszłość, ponieważ słuchawki douszne mogą pochwalić się 5,5 godzinym czasem pracy na baterii z włączonym ANC (8 godzin z wyłączonym ANC), który wydłuża się do 24 godzin z etui ładującym (28 godzin z wyłączonym ANC).

Słuchawki Jabra Elite Active 75t są dostępny w 6 różnych kolorach: Navy, Sienna, Mint, Copper Black, Grey i Titanium Black.

Cena: od 519 zł

Dla tych ojców, którzy bardziej chcą się zrelaksować, a mniej ćwiczyć i wolą słuchawki nauszne, fantastyczną opcją będą słuchawki Elite 85h. Ten wszechstronny model został zaprojektowany tak, aby zapewniać najlepsze bezprzewodowe połączenia i wrażenia muzyczne. Dzięki wbudowanej inteligentnej aktywnej redukcji szumów (ANC) zestaw słuchawkowy reaguje na otoczenie, włączając ANC, jeśli wykryje niepożądane szumy tła. SmartSound zapewnia, że dźwięk Elite 85h automatycznie dostosowuje się do otoczenia, więc jeśli tata jest w ruchu lub musi się skoncentrować, Elite 85h gwarantuje wciągające wrażenia, aby móc cieszyć się najlepszymi parametrami dla rozmów i muzyki, bez względu na to, w jakim środowisku się znajdujemy.

Twój tata, dzięki baterii działającej do 36 godzin na jednym ładowaniu (z włączoną funkcją ANC), może przejść bezpośrednio z połączenia konferencyjnego do trybu relaksacyjnego — bez przeszkód ciesząc się podcastami, audiobookami lub godnymi upojenia boxsetami! Ze słuchawkami Elite 85h można również spędzać aktywnie czas się na świeżym powietrzu, są one bowiem odporne na deszcz i posiadają dwuletnią gwarancji na wodę i kurz.

Cena: od 699 zł