Widzowie obejrzą aż sześć wyjątkowych filmów, w tym dwie wieczorne premiery: „Katie Fforde: Mama sama w domu” o godz. 20:00 i „Inga Lindström: Druga córka” o godz. 21:55.

Dzień Matki w Romance TV

26 maja Romance TV pragnie podziękować wszystkim Mamom za ich bezinteresowną, nieskończoną miłość i poświęcenie. W sześciu telewizyjnych hitach filmowych widzowie zobaczą różne oblicza macierzyństwa i przekonają się, jak wielką siłę ma uczucie matki do dziecka.

Jak co roku, święto Mam to wyjątkowy dzień w Romance TV. Ja zawsze zachęcam wszystkie Mamy, aby znalazły dla siebie czas codziennie, bo każda z nas potrzebuje chwili wytchnienia. 26 maja szczególnie pamiętajmy o sobie, poświęćmy czas na relaks, dobry film, książkę, kubek gorącej kawy, gwarantuję, że świat się nie zawali! Romance TV zadbał o relaksujące, ale i mądre filmy, które lubimy np. „Mama na patrolu” czy „Pogoń za szczęściem”. Wieczorem zaś zapraszam, na dwie premiery „Katie Fforde: Mama sama w domu” i „Inga Lindström: Druga córka”. – mówi Aleksandra Woźniak, ambasadorka Romance TV.

Wyjątkowe premiery dla Mam i nie tylko

Katie Fforde: Mama sama w domu – godz. 20:00

Lydia Elman jest szkolnym psychologiem. Jej córka Holly, niefortunnie zakochuje się w chłopaku sprawiającym problemy wychowawcze. Lydia próbuje zapobiec tej miłości i w tym celu chwyta się dosyć niekonwencjonalnych metod. Chcąc odciągnąć córkę od chłopaka, niebezpiecznie zbliża się do jego atrakcyjnego i przystojnego ojca… Jak skończy się ta historia?

Inga Lindström: Druga córka – godz. 21:55

Jette dowiaduje się pewnego dnia, że po urodzeniu została w szpitalu zamieniona z inną dziewczynką! Niestety rodzice drugiej dziewczynki absolutnie nie zgadzają się na jakiekolwiek kontakty… Jette, która z miłością i oddaniem opiekuje się swoim niewidomym ojcem, pragnie tylko poznać swoją biologiczną matkę. Okazuje się, że państwo Borgen, rodzice drugiej dziewczynki, są zamożni i angażują adwokata, Steffena Kronberga, który ma się zatroszczyć o to, żeby Jette nie połakomiła się na ich majątek. 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii, w Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Polska była 4. krajem, w którym uruchomiono kanał. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. w Cyfrowym Polsacie, oraz w serwisie IPLA. Ambasadorką i prezenterką kanału jest aktorka Aleksandra Woźniak.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia