Serwis MAGIC GARDEN zaprojektowany przez znanego florystę Finna Schjøll oraz projektantkę Annę Handell, zachwyca feerią barw zamkniętą w kwiatowych motywach! To doskonały wybór na kobiece spotkanie! Porcelana prezentuje się niezwykle finezyjnie, kolorowo i elegancko. Przepiękne talerze, miseczki i kubki do kawy są cudowną zapowiedzią zbliżającej się wiosny!

Serwis kawowy z linii DIAMOND to idealna propozycja na kobiece uroczystości. Filiżanki, spodeczki, talerzyki i dzbanek do kawy zostały zaprojektowane na wzór diamentowych szlifów, a zdobienia z 18 – karatowego złota dodają im elegancji.

Dzień Kobiet to czas, w którym warto zrobić coś dla siebie! Przeczytać książkę przy filiżance aromatycznej kawy, obejrzeć dobry film, zaprosić najbliższych przyjaciół czy po prostu umówić się na plotki z mamą – każda chwila do ucztowania jest dobra! Porcelana VICTORIA będzie doskonałą ozdobą na tę okazję! Delikatna forma i  romantyczny wzór z 18-karatowego złota, który wije się niczym wstęga sprawiają, że zastawa prezentuje się niezwykle luksusowo.

Wysokiej jakości porcelana CELEBRATION o lekko falistym kształcie ozdobiona subtelnym wzorem w eleganckim odcieniu błyszczących szarości to elegancja doskonała. Ręcznie nanoszone zdobienia oraz połyskujące platyną krawędzie dopełniają całości. Serwis prezentuje się niezwykle wybornie w towarzystwie kolorowych przekąsek. Zestaw kawowy CELEBRATION doskonale pasuje na spotkania w damskim gronie, gdzie możemy skosztować pyszne ciasto i napić się smacznej kawy.

Unikalny dekor zastawy SENTIMENT to połączenie ulubionych kwiatów projektanta serwisu. Micaela Bindenfelda. Znajdują się w nim  piwonie, hortensje, maki i niezapominajki. Ujęte w tonacjach biało niebieskich porcelany prezentują się niezwykle świeżo i wiosennie.

Porcelana POLSKA 100 została stworzona na pamiątkę 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości! Stanowi doskonały wybór zarówno na wyjątkowe okazje jak i codzienne obiady! Dekorowana 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną będzie przepięknie prezentowała się na stole.