8 marca – Dzień Kobiet, powinien być dniem szczególnym dla każdej kobiety. Mamy, babcie, żony, dziewczyny, siostry, przyjaciółki czy koleżanki – kobiety, które są blisko nas każdego dnia i te, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Każda z nich – i każda z nas, powinna tego dnia poczuć się wyróżniona. Pamięć, miły gest, słodki upominek – to niezwykle proste sposoby, by wyrazić wdzięczność i ciepłe uczucia. Niech ten dzień stanie się małą, ale ważną odskocznią od codzienności. Niech wypełnią go drobne przyjemności, które nadadzą mu wyjątkowy wymiar.

Takie przyjemności mają słodki smak i przywodzą na myśl relaks i błogość. To smak aksamitnej czekolady, rozpływającej się w ustach i kuszącej oryginalnymi nadzieniami. Czekolada to przecież jeden z najbardziej trafionych i uniwersalnych prezentów, na każdą okazję. Zwłaszcza taka, która zaskoczy oryginalną kompozycją smaków. Tabliczki Terravita łączą w sobie wysokiej jakości ziarna kakao z wyjątkowymi nadzieniami, które zapewniają niezwykle bogate doznania. A ponieważ tego dnia każda kobieta zasługuje na większą porcję przyjemności, warto wybrać na tę okazję większe tabliczki.

Oto dwie pyszne propozycje z asortymentu Terravity:

Terravita Cherry & Yoghurt – to delikatna czekolada mleczna, o aksamitnej konsystencji, której każda kostka wypełniona jest dwuwarstwowym nadzieniem owocowo-jogurtowym. Orzeźwiające, intensywne nuty dojrzałych wiśni łączą się z kremowym smakiem jogurtowym, gwarantując prawdziwą, czekoladową ucztę. Idealna na prezent i jako słodka przekąska do kawy lub herbaty.

Terravita Caramel & Hazelnuts – propozycja, w której delikatny smak mlecznej czekolady wzbogaca rozkosznie słodkie nadzienie z warstwą jogurtowo-karmelową. Ale to nie koniec przyjemności! Każda kostka tej tabliczki skrywa w sobie dodatkowo przyjemnie chrupiącego orzecha laskowego. Wyjątkowe zestawienie tekstur i smaków dla wyjątkowej kobiety!