Podczas spotkań dzieci będą miały niepowtarzalną okazję zajrzeć do eko – laboratorium sprytnego Szopa Pracza i przekonać się na własne oczy jak powstaje tęczowa piana oraz dowiedzieć się czym jest zasada. Ale oczywiście to nie wszystko! Na uczestników będzie czekało kilka stanowisk – na każdym z nich laboranci będą przeprowadzali angażujące doświadczenia i konkursy. Dla najwytrwalszych, marka Persil przygotowała eko – upominki oraz materiały edukacyjne, które umożliwią przeprowadzenie eksperymentów w domu.

Głównym bohaterem Eko Laboratorium został sprytny Szop Pracz, który będzie przewodnikiem po świecie ekologii. Będzie on edukował dzieci na temat sposobów ograniczenia zużycia wody i energii w domu (ze szczególnym uwzględnieniem procesu prania).

Impreza w warszawskim ZOO rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 17:00. W ramach atrakcji organizatorzy przewidują między innymi występ Majki Jeżowskiej, przedstawienia teatralne oraz wiele atrakcyjnych konkursów!

Spotkajmy się w świecie zabawy, nauki, eksperymentów i  wspólnie z Szopem Praczem odkrywajmy odpowiedzi na trudne pytania!