W tym roku za motyw przewodni posłużył temat cyrku kojarzącego się z beztroską zabawą i pełnym kolorów dzieciństwem. Barwne widowisko dla dzieci i dorosłych uświetnił udział artystów areny cyrkowej – wyjątkowego magika, zwinnego szczudlarza i zabawnego klauna.

W magicznym cyrku pod dyrekcją zespołu Decoroom na zaproszonych gości czekało mnóstwo atrakcji, zaskakujących wrażeń i… słodkich przekąsek! Nie zabrakło kolorowej waty cukrowej, popcornu i smacznych lodów, które dopełniły niepowtarzalny klimat spotkania. W programie uwzględniono m.in. wizytę wesołego klauna, malowanie twarzy na wzór uroczych zwierzaków, naukę chodzenia na mini szczudłach, czy produkcję polimerowej tęczy i cyrkowego „super slime”. Dla każdego  znalazło się coś twórczego i wesołego!

Animacje w przygotowanej na tą okazję strefie malucha pozwoliły utrudzonym rodzicom na chwilę odpoczynku, a najmłodsi miłośnicy gotowania mogli eksperymentować, łącząc smaki podczas warsztatów kulinarnych. Co więcej, uczestnicy mieli okazję podziwiać zjawiskowe akrobacje artystów cyrkowej areny i zagłębić się w świat magii za sprawą pokazu profesjonalnego magika.

Zamiłowanie pracowni Decoroom do dopracowanych detali dotyczyło nawet zaproszeń na wydarzenie, które przyjęły piękną formę biletu do cyrku przesłanego wraz z plakatem cyrkowym!

Zespół Decoroom to pasjonaci, którzy z przyjemnością organizują niestandardowe eventy i współtworzą wiele wartościowych inicjatywach angażujących ludzi skupionych wokół branży, ale także ich bliskich i znajomych. Decoroom wychodząc poza ramy swojej działalności zawsze podkreśla wartość profesjonalnej obsługi w zakresie projektowania wnętrz, a jednocześnie komunikuje przyjazne i szczerze ‘ludzkie’ oblicze marki.

Partnerami wydarzania zostały marki: Porta Drzwi, Barlinek, Samsung, Villeroy&Boch, Grohe, Geberit, Tubądzin.

Więcej informacji na: http://www.blog.decoroom.eu/