Bo sport to zdrowie!

Doskonałym prezentem będą gadżety, które zmobilizują do aktywności na świeżym powietrzu. Spacery w pobliskim lesie czy parku poprawią zdrowotną kondycję babci i dziadka. Przydadzą im się do tego kije turystyczne, które odciążają nogi, przenosząc ciężar ciała na ramiona. Piesze wyprawy przestaną być wyzwaniem, a staną się prawdziwą przyjemnością. Aby dodatkowo urozmaicić wycieczki, podarujmy im krokomierz, który precyzyjnie podsumuje pokonywane kilometry oraz postępy, które czynią.

Dla regeneracji

Trafionym podarunkiem będzie również dobry masażer. Pomoże rozmasować zmęczone mięśnie i stawy. Do wyboru mamy masażery elektroniczne z wymiennymi nasadkami oparte na wibracjach oraz ręczne, które dzięki uwypukleniom, pozwolą samodzielnie pozbyć się bólu. Ponieważ można je stosować codziennie, z pewnością staną się ulubionym przyrządem zarówno babci jak i dziadka. Aby dopełnić regeneracyjny zestaw, dołączmy do prezentowego pakietu kompres rozgrzewająco-chłodzący, który dodatkowo uśmierzy ewentualny ból.

 Ciepły niezbędnik

Kiedy temperatury na zewnątrz krążą wokół zera, dobrym pomysłem będzie podarowanie praktycznego niezbędnika, w którym znajdą się między innymi wełniana czapka, wygodna kamizelka czy lekki polar. Postawmy na sprawdzone i uniwersalne szarości czy granaty. Jeśli jednak mamy obawy, że możemy nie trafić z rozmiarem czy kolorem, wybierzmy polarowy koc. Natomiast podczas zimowych wędrówek, niezastąpiony będzie także solidny termos oraz ogrzewacz do  dłoni i stóp, wydzielający delikatne i stałe ciepło przez co najmniej 5 godzin.

 

Te i inne produkty znajdziesz w sklepach Decathlon i na www.decathlon.pl.