Spacery z dziadkiem po lasach i ogrodach to wędrówki pełne przygód i bajkowych opowieści – tylko dziadek umie stworzyć taki klimat!

Specjalnie na cześć babci marka Fyrklövern przygotowała uroczysty obiad, który zostanie podany na niezwykle eleganckiej porcelanie VICTORIA! Serwis zachwyca delikatną formą, a zdobienia z 18 – karatowego złota nadają jej królewskiego splendoru. Zastawa w aranżacji z białymi i zielonymi dodatkami prezentuje się niezwykle świeżo i wiosennie!

Babcia to osoba, która zawsze ma dla nas czas, potrafi nauczyć  nowych rzeczy, poczyta bajki i zazwyczaj ma w domu coś słodkiego!

Serwis obiadowy CLEMATIS BY VALLILA INTERIOR charakteryzuje wyjątkowy i ponadczasowy design, piękny, kwiecisty wzór, oraz najwyższej jakości porcelana! To połączenie, która pomoże nam zaaranżować niezwykły klimat specjalnie na spotkanie z babcią. Błękitne serwety przepięknie ozdobią stół i co więcej będą pasować do koloru oczu babci!

Z okazji Dnia Babci udekoruj stół w odcieniach bieli i błękitu, a naturalne elementy przyrody, niech dopełnią całości i podkreślą unikalność serwisu NORDIC BLUE, który będzie doskonały na tak uroczyste spotkanie. Dodaj lniane serwety, w głębokim granatowym kolorze – będzie wspaniale współgrał z tonacją zastawy i uwypukli jej piękno. Do tego świeże kwiaty, pyszne dania i możemy rozpoczynać ucztę z okazji Dnia Babci.

Serwis porcelanowy CELEBRATION w towarzystwie przepięknych kwiatów przygotowanych specjalnie dla babci doskonale spełni swoją funkcję podczas obiadu z okazji Dnia Babci! Subtelny dekor, ręcznie nanoszone zdobienia oraz połyskujące platyną krawędzie sprawią, że spotkanie nabierze  wyjątkowego i luksusowego charakteru – dokładnie takiego na jaki zasługuje każda babcia.

Łakocie i pyszna kawa to duet, który zadowoli każdą babcię! Taka uczta ze słodkościami przygotowana przez uśmiechniętą i pełną radości wnuczkę, podana na luksusowej i symbolicznej porcelanie POLSKA 100 na pewno wzruszy babcię!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.