Dotąd tylko jeden polski sklep, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej, oferował ten luksusowy asortyment. Od teraz produkty światowych marek i największych projektantów czekać będą również na mieszkańców Trójmiasta w sklepie TK Maxx w Parku Handlowym Matarnia!

TK Maxx udowadnia, że produkty luksusowych marek można zdobyć w niezwykle okazyjnych cenach! Dział GOLD LABEL to wyjątkowy wybór produktów znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Jego obecność w sklepie w PH Matarnia otwiera przed klientami z Trójmiasta i okolic szansę na zdobycie wyjątkowych perełek z aktualnych kolekcji marek premium w atrakcyjnych cenach.

Jak mówi Malgorzata Osuch – Świątelska, kierowniczka sklepu TK Maxx w Parku Handlowym Matarnia: Pojawienie się działu GOLD LABEL w gdańskim sklepie to wielkie wydarzenie i niesamowita okazja od odkrycia produktów największych projektantów! To wydarzenie tym bardziej wyjątkowe, ponieważ wiele marek, które pojawią się w dziale GOLD LABEL jak dotąd były niedostępne w żadnym innym miejscu w całym Trójmieście. Dla fanów wielkiej mody to absolutnie unikatowa szansa!

Już 14.02 gdański sklep TK Maxx w Parku Handlowym Matarnia przy ulicy Złota Karczma 26 wzbogaci się o wyjątkowo luksusową ofertę produktów z metką GOLD LABEL. Zapraszamy na zakupy!