Dywan Antique Silver, dostępny w ofercie firmy ARTE, powstał z myślą o miłośnikach designu i harmonijnego wykończenia wnętrz. Ten cechujący się wysoką jakością oraz niezwykłą uniwersalnością produkt doskonale prezentuje się w mieszkaniach w stylu minimalistycznym czy skandynawskim, industrialnych loftach, jak i eleganckich przestrzeniach w estetyce glamour. Jego wszechstronność to zasługa modnego, utrzymanego w stonowanych szarościach runa, które zostało wykonane z trwałej i pięknie połyskującej wiskozy, określanej często mianem kuzynki jedwabiu. W zależności od kierunku ułożenia runa i kąta padania światła szlachetna, srebrnoszara barwa nabiera blasku lub traci na intensywności w nienachalny sposób nadając wnętrzom szyku i elegancji, a także umożliwiając ich optyczne powiększenie.

Szary kolor dywanu jest niezwykle uniwersalny a jednocześnie doskonale wpisuje się w najmodniejsze trendy aranżacyjne. Dzięki temu Antique Sliver świetnie sprawdzi się w stonowanych, czarno-białych i szarych wnętrzach, dopełniając ich minimalistyczny charakter. Pięknie będzie się też prezentował w pomieszczeniach utrzymanych w intensywniejszych barwach, tonując je i nadając im klasycznego sznytu.

Dzięki ręcznemu tkaniu metodą tuftingu Antique Silver, dostępny w ofercie firmy ARTE, wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania oraz ponadprzeciętną wytrzymałością. Miękkie runo o długości 10 mm nie zbija się, utrzymując pierwotną formę przez wiele lat. Waga dywanu wynosi 3,7 kg/m2, co świadczy o gęstości tkania, która przekłada się na trwałość i jakość produktu. Antique Silver jest miękki i wygodny, a tym samym przystosowany do spędzania na nim długich godzin bez obawy o uciążliwe odgniecenia. Idealnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym.

 

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie internetowej: www.arte.pl oraz w salonach sprzedaży.