W każdym domu od czasu do czasu pojawiają się niegroźne usterki, które mogą jednak mieć wpływ na estetykę danego pomieszczenia lub wygodę jego użytkowania. Kleje-uszczelniacze Fix All w tubkach o pojemności 125 ml to niezawodne i oszczędne rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie wykonamy wiele niezbędnych napraw.

Nieustannie odpadające uchwyty meblowe lub odklejone narożniki do listwy przypodłogowej same w sobie nie stanowią poważnego problemu, ale bywają wyjątkowo irytujące. Tego typu domowe usterki zdarzają się nawet w świeżo wyremontowanym pomieszczeniu, a nie od dziś wiadomo, że jeden mały szczegół może rzucić cień na całość wnętrza. Z naprawami nie warto zatem czekać. Pomoc fachowca nie będzie tu konieczna, a jedyne, czego potrzebujemy, to sprawdzone produkty, takie jak kleje-uszczelniacze Fix All marki Soudal, które pozwolą nam bezbłędnie wykonać zadanie. Ponieważ dostępne są w dwóch pojemnościach – 290 i 125 ml – możemy dodatkowo zminimalizować koszty drobnych napraw.

Podstawowym atutem klejów-uszczelniaczy Fix All jest wszechstronność. Dzięki zawartości środków grzybobójczych doskonale sprawdzą się podczas prac uszczelniających oraz montażu różnego rodzaju elementów w każdym pomieszczeniu w naszym domu czy mieszkaniu, w tym w kuchni i łazience, które charakteryzują się podwyższoną wilgotnością. Z powodzeniem możemy je również stosować na zewnątrz budynku – są odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV.

Kleje-uszczelniacze Fix All mają perfekcyjną przyczepność do wszelkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Zapewnią nam trwałe zamocowanie np. półek na książki, wieszaków na ubrania lub uchwytów łazienkowych, niezależnie od tego, czy elementy te zostały wykonane z drewna, metalu, szkła, kamienia naturalnego, czy też tworzyw sztucznych. Z ich pomocą uszczelnimy również kuchenny blat, wannę lub przeciekający brodzik prysznicowy. Zalety Fix All docenimy także podczas realizacji oryginalnych projektów DIY. Kleje te mogą nam posłużyć np. do przymocowania pamiątkowych muszelek do ramy lustra lub glinianej donicy – w ten prosty sposób otrzymamy nietuzinkową ozdobę, która codziennie przywoływać będzie wspomnienia wyjątkowych chwil.

Fix All Flexi oferowany jest w aż czterech kolorach (białym, brązowym, szarym i czarnym), a po utwardzeniu daje się malować, co pozwala uzyskać wysoce estetyczny efekt. W przypadku materiałów przezroczystych najlepiej zastosować Fix All Crystal, cechujący się transparentną spoiną. Z kolei ekspresowe wykonanie napraw zagwarantuje nam Fix All Turbo, który łączy nierozerwalnie już po 20 minutach od aplikacji.