Po wakacyjnych szaleństwach, zasługujemy na odrobię oddechu – a na pewno nasza skóra. Jak więc w kilku krokach zagwarantować sobie domowe SPA na miarę profesjonalnych gabinetów odnowy? Bath&Body Works przychodzi z pomocą!

Krok 1 – oczyszczanie

Wysoka temperatura, klimatyzacja, ciągłe słońce i do tego słona morska woda… Wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na kondycję naszej skóry, która po lecie zasługuje na porządny zastrzyk nawilżenia. Aby dobrze przygotować nasze ciało na jego przyjęcie, nie zapomnij o oczyszczaniu! W tym przypadku idealnie sprawdzi się scrub Energy z linii Aromatherapy, który dzięki zawartości pomarańczowych i imbirowych olejków zapachowych dodatkowo pobudzi cię do działania. O relaksujący klimat domowego zacisza zadbają intensywne świece, stopniowo uwalniające swój aromat.

Krok 2 – orzeźwienie

Po odpowiednim złuszczeniu naskórka sięgnij po orzeźwiający żel od Bath&Body Works. Niezależnie od tego, czy wolisz orientalne nuty linii Japenese Cherry Blossom, owocowe Love & Sunshine czy słodkie wprost z kolekcji Sweet Pea, możesz być pewna nie tylko solidnej dawki witamy E i shea, ale także tego, że pozostaniesz świeża i rześka przez cały aktywny dzień.

Krok 3 – nawilżenie

Dokładnie oczyszczona i zrelaksowana skóra gotowa jest na przyjęcie ekstra porcji odżywienia. Wszystkie balsamy od Bath&Body Works zawierają w swoim składzie zarówno witaminę E, jak i shea, a te ultranawilżające także masło karite. Szybka regeneracja i uelastycznienie gwarantowane!

Wisienka na torcie domowej pielęgnacji to zdecydowanie pełna aromatów mgiełka do ciała, której miniaturkę możesz mieć zawsze przy sobie w torebce. Idealna kompozycja zapachów zadba o twój dobry nastrój przez cały dzień!