Divine Elixir SAMARITÉ, stworzony dla odrodzenia skóry, dzięki zastosowaniu unikalnej kompozycji 26 naturalnych ziołowych ekstraktów natychmiastowo liftinguje skórę i niweluje oznaki jej zmęczenia, wyrównuje jej koloryt i nadaje blask, a także dogłębnie i długotrwale nawilża. To nie wszystko! Elixir redukuje widoczności zmarszczek ekspresowo wygładzając skórę, zmniejsza widoczność porów oraz normalizuje wydzielanie sebum. Kosmetyk idealnie sprawdza się po demakijażu, ponieważ przywraca naturalne pH skóry, a jednocześnie nawilża dzięki czemu możemy pominąć w codziennym rytuale pielęgnacyjnym zastosowanie toniku. Co więcej elixir zastosowany na okolice oczu niweluje obrzęki i jednocześnie unosi powieki. Jego naturalny zapach nie zawiera alergenów. Może być stosowany zarówno w przypadku skóry wrażliwej, problematycznej, poszarzałej, z przebarwieniami, z trądzikiem, stanami zapalnymi, poszerzonymi porami, naczynkami i podrażnieniami.

SPOSÓB UŻYCIA:

Elixir należy rozprowadzić na oczyszczonej skórze twarzy, w okolicach oczu oraz szyi i na dekolcie. Można go użyć na kilka sposobów:

  • Jako serum pod krem – w tym celu należy wmasować go w skórę, poczekać do wchłonięcia, a następnie zaaplikować krem.
  • Samodzielnie jako pielęgnacyjny preparat nawilżający.
  • Jako tonik przywracający naturalne pH oraz preparat nawilżający w jednym – bezpośrednio po oczyszczeniu twarzy należy wmasować eliksir w skórę.

SAMARITÉ Divine Elixir sugerowana cena: 149 zł

Więcej informacji oraz e-sklep na www.samarite.eu