Nowa nazwa i logo, wprowadzające powiew świeżości, gwarantują niezmienność najniższych cen i zakupów w miłej atmosferze. Designer Outlets to nie tylko posezonowe wyprzedaże – można tu znaleźć również końcówki kolekcji znanych marek, nadwyżki produkcyjne projektantów oraz modele niedostępne
w tradycyjnych punktach sprzedaży, tworzone przez domy mody specjalnie
z myślą o oultlecie.
W portfolio Designer Outlets znajdziemy ofertę takich projektantów jak Armani czy BOSS. Oprócz ekskluzywnych marek w centrach dostępne są kolekcje Reserved, Pepe Jeans, Próchnik, Triumph czy Nike.
Szeroka oferta tak wielu marek, w dużo niższych cenach, pozwala na jeszcze większe zakupy bez wyrzutów sumienia. Na metkach znajdują się zawsze obie ceny – regularna i outletowa, dzięki czemu klienci centrum widzą ile oszczędzają.
Oprócz walorów cenowych każde z 3 obiektów Designer Outlets, może pochwalić się oryginalną architekturą. Centra w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu przyciągają miłośników dobrego designu.
Budynek Designer Outlet Warszawa swoją architekturą nawiązuje do stołecznej Starówki. W centrum outletowym w Gdańsku możemy poczuć się jak w tradycyjnej skandynawskiej wiosce rybackiej. Z kolei architektura Designer Outlet
w Sosnowcu, z elementami infrastruktury kolejowej, nawiązuje do klimatu
XIX-wiecznej wiktoriańskiej uliczki. Zakupy w takiej scenerii pozwalają cieszyć się swoimi wyborami jeszcze bardziej.
Sieć Designer Outlets umożliwia zakupy w cenach 30%-70% niższych
w porównaniu do cen w regularnych centrach. Dodatkowo, podczas wyprzedaży obniżki mogą sięgnąć nawet do 80%.

Letnie zakupy w Designer Outlet? Tu nie trzeba czekać na wyprzedaże! Dodatkowo akcje promocyjne związane z letnimi zmianami w centrum są doskonałą okazją, aby odwiedzić Designer Outlet w Warszawie, Gdańsku lub Sosnowcu i zapoznać się z jego ofertą – dopasowaną do aktualnych trendów.