Kto z nas nie lubi słodkości? Nie masz pomysłu, jaki ciekawy deser wyczarować dla bliskich? Marka WINIARY ma na to pyszne rozwiązanie! Galaretki z pianką – czyli efektowne, dwuwarstwowe desery, które przygotujesz w łatwy sposób. Teraz do trzech dostępnych do tej pory smaków dołączają dwa zupełnie nowe – mango i wiśniowy. Odkryj je wszystkie i przekonaj się, że smakowity efekt z pewnością zachwyci wszystkich.

Daj się zaskoczyć!

Kolorowe, łatwe w przygotowaniu, w przepysznych smakach – marka WINIARY wprowadza dwie nowe pozycje do linii Galaretek z pianką. Przedstawiamy Galaretkę z pianką – o smaku wiśniowym i Galaretkę z pianką – o smaku  mango. Ten dwuwarstwowy i niezwykle imponujący deser przygotujesz w łatwy sposób, a efekt z pewnością zaskoczy najbliższych. Połączenie warstwy galaretki o owocowym smaku z warstwą mlecznej pianki w dwuwarstwowej postaci, wystarczy do przeprowadzenia deserowej rewolucji w Twoim domu. Sprawdź sam!

Aby przygotować Galaretkę z pianką WINIARY wystarczy zawartość torebki wmieszać z 375 ml gorącej wody i od razu rozlać do małych deserowych pucharków na 4 równe porcje. Co więcej, w trakcie stygnięcia (poza lodówką – maksymalnie 30 min, a następnie w lodówce) możemy obserwować ciekawe zjawisko – rozwarstwianie na galaretkę i piankę. Efekt jest naprawdę zaskakujący!

W portfolio Galaretek z pianką WINIARY oprócz dwóch nowości dostępne są jeszcze, wprowadzone w ubiegłym roku trzy pyszne smaki – truskawkowy, cytrynowy i owoców leśnych. Wszystkie produkty z tej linii dostępne są także w nowych opakowaniach. Spróbuj wszystkich smaków i przekonaj się, że z marką WINIARY pyszne inspiracje nigdy się nie kończą!

Po więcej pomysłów na wyjątkowe desery zapraszamy na www.winiary.pl