Dzięki Garnier regularne stosowanie produktów micelarnych jest proste. Jednym ruchem wykonujesz trzy czynności: usuwasz makijaż, oczyszczasz skórę oraz odżywiasz twarz, oczy i usta. Formuła płynu, trzy w jednym jest niezwykle praktyczna, bo ułatwia proces wyboru produktu. Nie musisz zastanawiać się nad rodzajem swojej skóry, ponieważ produkt jest skierowany do różnych typów skóry. Nawet do skóry wrażliwej. W zależności od potrzeby, Garnier oferuje cztery produkty micelarne. Do gamy oczyszczającej należą płyny micelarne 3w1, płyny micelarne z olejkiem arganowym, żele micelarne oraz chusteczki micelarne.

 

Płyn Micelarny 3w1

Płyn micelarny 3w1 to prosty sposób by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę twarzy, oczu i ust za pomocą jednego ruchu. Skuteczna formuła delikatnie i szybko eliminuje zanieczyszczenia skóry bez konieczności wcierania i spłukiwania produktu. Dzięki temu nie podrażniamy wrażliwej skóry. Prawdziwy bestseller – produkt nr 1 w segmencie pielęgnacji twarzy! Polki pokochały Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej od Garnier!

Sugerowana cena: 18,99 zł.

 

Płyn Micelarny z olejkiem arganowym

Pierwszy Płyn Micelarny od Garnier z olejkiem arganowym jest przeznaczony do demakijażu twarzy każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Innowacyjne połączenie składników micelarnych z dwufazową formułą z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu, zarówno długotrwały jak i wodoodporny, a jednocześnie odżywia skórę. Wyjątkowe właściwości olejku oraz witaminy E sprawiają, że skóra staje się widocznie miękka, gładka oraz odżywiona.

Sugerowana cena: 22,99 zł.

 

Żel Micelarny 3w1

Żel micelarny 3w1 to produkt idealny do oczyszczania i pielęgnacji skóry wrażliwej. Delikatny preparat jest przeznaczony do demakijażu oraz oczyszczania. W przeciwieństwie do tradycyjnych żeli – żele micelarne od Garnier mają zastosowanie również do demakijażu oczu i ust. Delikatna formuła micelarna z naturalnym ekstraktem z winogron usuwa zanieczyszczenia i koi podrażnienia. Stworzona tak, aby minimalizować ryzyko szczypania w oczy. Ten przełomowy produkt od Garnier jest pierwszym żelem dla skóry wrażliwej.

Sugerowana cena: 18,99 zł.

 

Chusteczki Micelarne

Chusteczki micelarne są idealne w sytuacji, gdy potrzebujemy odświeżenia oraz szybkiego demakijażu. Stanowią skuteczny sposób na delikatny demakijaż i oczyszczenie twarzy oraz oczu i ust. Dzięki nasączeniu składnikami aktywnymi, w tym formułą micelarną, chusteczki przyciągają makijaż i zanieczyszczenia, jak magnez, bez konieczności pocierania. Są hipoalergiczne oraz nie posiadają substancji zapachowych, alkoholu i barwników. Dzięki zawartości włókien jedwabiu, chusteczki micelarne są miękkie i delikatne. To rozwiązanie sprawia, że nie podrażniają skóry i są odpowiednie do wszystkich typów cery, także do wrażliwej.

Sugerowana cena: 15,99 zł.