World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata. Udział w nim biorą przedsiębiorcy oraz menedżerowie reprezentujący najwyższe szczeble kariery. Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. Nagrodą w polskiej edycji turnieju jest udział w światowym finale WCGC w dniach 21-25 czerwca 2017 br. Podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się on na polu Oitavos Dunes Golf Course, który jest uznawany za jeden ze 100 najlepszych pól golfowych na świecie. Warto dodać, iż obiekt zlokalizowany jest w malowniczej, leżącej nad Oceanem Atlantyckim, miejscowości Cascais w Portugalii. W trwającym kilka dni programie – poza dwudniowym turniejem głównym – znajdą się także turnieje dla gości, pokazy, przyjęcia koktajlowe oraz uroczysta gala.

Partnerem wydarzenia został lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – Deli Catering. „Cieszymy się z możliwości współpracy przy tak ciekawym wydarzeniu, jak World Corporate Golf Challenge” – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering. „To niewątpliwie wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu DELI Catering oraz potwierdzenie tego, że oferowane przez nas usługi cechują się wysoką jakością” – dodaje Damian Wiatrak.

Współpraca dotyczy obsługi cateringowej wydarzenia, a także aranżacji poszczególnych stref cateringowych. Wiadomo już, iż dania – w oparciu o współpracę z dietetykiem sportowym – zostaną przygotowane zgodnie z duchem eko oraz fit.

Turniej WCGC Poland 2017 zostanie rozegrany 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Ambasadorem Plej WCGC Poland 2017 jest Mateusz Kusznierewicz.