INSIDE TRENDS stanowi jedną z najważniejszych imprez dotyczących trendów w biznesie Europy Środkowo-Wschodniej. To właśnie tu światowej klasy eksperci odpowiadają na pytania w kontekście zmian we współczesnym świecie zarówno finansów, mediów, nowych technologii jak i medycyny.

W tegorocznej edycji BIIT udział wzięło blisko 1000 osób ze świata biznesu, marketingu, nauki oraz mediów. Co ważne, wśród tegorocznych prelegentów nie zabrakło najsłynniejszego hakera świata, Kevina Mitnicka, oraz Marka Konarzewskiego – profesora nauk biologicznych i popularyzatora nauki.

O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, Deli Catering, który w tym roku został również Partnerem BIIT. Specjalnie na tę okoliczność marka przygotowała między innymi indyczkę nadziewaną musem kukurydzianym z dodatkiem orzechów ziemnych i pistacji oraz marynowany rostbef w młotkowanym pieprzu i tequili.

Przypomnijmy, iż wydarzenie odbyło się 18-19 października br. w Centrum Praskim Koneser. Organizatorem konferencji był Business Insider Polska.