Go Active

 .. to przede wszystkim ogromne sportowe show. Na targach będzie można spotkać między innymi takie gwiazdy jak Ewa Chodakowska, Agnieszka Radwańska, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, czy Fit Loversi. Ale to nie wszystko! Uczestnicy będą mogli wziąć udział  treningach i warsztatach prowadzonych przez ich ulubieńców. Wśród atrakcji, Organizator przewidział Runmageddon (w zupełnie nowej dla niego lokalizacji i okolicznościach), Międzynarodowy Festiwal Dance & Fitness, Zumba Masterclass, Garage Games (najlepsze zawody CrossFitu w Polsce), oraz widowiskowe Ogólnopolskie Forum Aquafitness, które w ten majowy weekend (24 – 26 maja) zamieni część hali widowiskowej Warsaw Expo w jeden, ogromny basen! Ale to nie jest nawet połowa aktywacji, które przygotowano. Aby się o tym przekonać, przyjdź na Go Active Show i zaraź się sportową pasją!

 

Dla każdego

 Targi sportowe to wydarzenie dla całej rodziny! Dla najmłodszych zostanie stworzona specjalna strefa Kids Zone, łącząca w sobie elementy sportu i zabawy. Natomiast z myślą o profesjonalistach odwiedzających wydarzenie, Organizator przygotował ofertę PRO, która oferuje seminaria i konferencje skupiające specjalistów branży, mające na celu wymianę doświadczeń i prezentację nowości. Pośród nich Międzynarodowa Konwencja Aqua Fitness, w której wezmą udział trenerzy nie tylko z Polski, ale również z Włoch oraz Portugalii, Akademia InfraSport, poruszająca tematy projektowania oraz utrzymania obiektów sportowo – rekreacyjnych i turystycznych oraz Seminarium Fizjo/Rehab, którego tematyka będzie dotyczyć przede wszystkim powrotu do aktywności fizycznej po urazach.

 

Sport dla wszystkich, wszystko dla sportu

 Sieć sklepów Decathlon to producent sprzętu i akcesoriów do ponad 70 sportów. Wszystkie działania firmy oparte są na motto „Sport dla wszystkich, wszystko dla sportu”. Decathlon wierzy, że aktywność fizyczna powinna być dostępna dla każdego, niezależenie od ulubionej dyscypliny, czy poziomu zaawansowania. Na targach Go Active podobnie jak w sklepach Decathlon, czeka mnóstwo atrakcji, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedzający będą mogli przetestować innowacyjne produkty, skonsultować się z dietetykiem, wziąć udział w mini challengach i po prostu… sprawdzić się w sporcie.

 

Do zobaczenia!

 

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia na stronie goactiveshow.pl