18 października fani mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy debiutancki singiel BLACK CANDY – You Know What I Mean. BLACK CANDY to kolejne wcielenie Królowej Polskiej Burleski, Pin Up Candy, czyli Kasi Kraszewskiej. Artystka już niedługo zaprezentuje teledysk do utworu, który jest połączeniem popu i EDM, czyli elektronicznej muzyki tanecznej.

Muzyczny debiut BLACK CANDY

„You Know What I Mean” to najnowszy projekt Pin Up Candy, czyli Kasi Kraszewskiej. Artystka doskonale znana w Polsce i poza granicami kraju z występów burleski, postanowiła rozpocząć nową działalność pod pseudonimem BLACK CANDY. Jej pierwszy singiel „You Know What I Mean” to połączenie popu i EDM inspirowany dużymi projektami zza oceanu, podany w niezwykle zmysłowym wydaniu. Świeże, elektroniczne brzmienie podkreśla wyjątkowy charakter artystki, która już nakręciła teledysk (niebawem zobaczą go fani) oraz zapowiada kolejne single. Autorami słów i muzyki do singla są Marcin Czerwiński i Michał Włodarski.

Nowy projekt

Postanowiłam nie zamykać się w uwielbianym przeze mnie tańcu, którym zajmuję się od 7 roku życia i spróbować spełnić moje marzenie o własnej piosence. Mój debiutancki singiel to coś bardzo mocnego, pełnego zmysłowości i seksu i o to chodziło. Jest to piosenka, która będzie rozpoczynać moje występy. Moim celem było pokazanie, że w Polsce można nagrać odważną piosenkę i równie seksowny teledysk, nieodbiegający standardem od amerykańskich produkcji. Mam nadzieję, że to słychać – mówi BLACK CANDY.

Piosenkę usłyszeć można na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=I8cIEAyGUzU.

Oficjalny teledysk zostanie zaprezentowany już 3 listopada, w urodziny Candy.