Owoce i warzywa to dla organizmu źródło bardzo ważnych witamin. Większość skutków nieprawidłowego odżywiania można zauważyć bardzo szybko. Mogą to być objawy takie jak: pogorszenie kondycji skóry i włosów, obniżenie odporności czy spadek energii. Prawidłowe żywienie powinno być przede wszystkim różnorodne i bogate w substancje odżywcze takie jak witaminy, mikro- i makroelementy, antyoksydanty i błonnik. Podstawę diety powinny stanowić więc warzywa i owoce.

Stan włosów i skóry najlepiej pokazuje, czy jesteśmy zdrowi i odpowiednio się odżywiamy. Matowe, cienkie włosy, szara cera, która źle wygląda to sygnał, że nie dostarczamy organizmowi odpowiednich witamin i mikroelementów, jemy za dużo niezdrowej, przetworzonej żywności.

Zgodnie z zasadą jesteś tym co jesz, a Twoje włosy tym czym je „karmisz”, coraz częściej wybieramy sprawdzone rozwiązania, które przynoszą efekt. W nowej linii masek do włosów Hungry Hair głównymi składnikami są owoce, czyli najlepsze, zdrowe i naturalne składniki od matki natury.

Produkty bazują na super foodsach czyli składnikach odżywczych pochodzenia naturalnego, są bogate w antyoksydanty, zawierają substancje energetyzujące, odświeżające i tonizujące, a więc samo dobro dla Twoich włosów.

Każda saszetka Hungry Hair to mix soczystych owoców magno, ananas, jagody Acai, melon, arbuz, olejek migdałowy, woda kaktusowa i woda kokosowa, a to tylko niektóre składniki.

Jeśli Twoje włosy mają ochotę na szybką dawkę owocowego szaleństwa, wybierz maskę -shoot: rewitalizującą, nawilżającą, odżywczą lub nadającą połysk. A jeśli jesteś zwolenniczką odżywczych smoothies, wybierz ekstremalne nawilżenie, olejowanie, błyskawiczny detox lub super dawkę witamin.

A czym Ty karmisz swoje włosy?

Wszystkie maski już w sierpniu dostępne w drogeriach Rossmann.