Trudno odmówić sobie tego, co dobre. A takie są czekolady Premium Wawel. Potwierdza to pozyskany przez markę certyfikat UTZ, który oznacza, że kakao wykorzystane do produkcji słodkości pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Wyrazisty smak i charakter czekolad Wawel Premium zachwycają każdego. Samo dobro!

A gdyby tak słodkości były jeszcze lepsze?

Sięgając po produkty Wawel, możemy mieć pewność, że wybieramy tylko to, co najlepsze. Wszystkie produkty spełniają wymogi programu Dobre Składniki – nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Jeśli jeszcze nie odkryłeś nowej odsłony doskonałych Czekolad Premium Wawel, to czas to zmienić! W ofercie Wawel Premium znajdziemy 5 czekolad Premium dostępnych teraz w nowym kształcie i szacie graficznej podkreślającej wykwintny charakter tabliczek. Wśród nich Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Cała linia zachwyca nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Smukły kształt tabliczek z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki to gwarancja wyjątkowych doznań smakowych. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Jest to także potwierdzenie przestrzegania dobrych praktyk rolniczych na plantacjach kakaowca. Przekonaj się, jak doskonale smakują tabliczki Wawel Premium!

Wawel znaczy dobry / Sięgaj po to, co dobre

 „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze” – ta dewiza to nieodłączny element wszelkich działań marki Wawel. Wawel wierzy, że dobre słodycze, pozbawione konserwantów czy innych zbędnych dodatków, mają moc wprowadzania w dobry nastrój i jednocześnie inspirują do czynienia dobra.  Czy wiesz, że wyroby ze znakiem UTZ są synonimem najwyższej jakości oraz zostały wyprodukowane w sposób odpowiedzialny bez szkody dla środowiska oraz ludzi pracujących przy uprawach i produkcji certyfikowanego surowca? Takie są właśnie Czekolady Premium. Sięgnij po te wytrawne i eleganckie czekolady już dziś i sprawdź, jakie są DOBRE.