Mokotowskie Spotkania – Targi Lokalnych Marek

Lokalnie. Świadomie. Modnie. To głównie hasła mokotowskiej imprezy, która już od czterech lat gości na eventowej mapie Warszawy. Wydarzenie gromadzi marki z lokalnego świata mody i dodatków, kosmetyków i pielęgnacji oraz designu. Jest świetną okazją do zakupu produktów najwyższej jakości, ale też dobrym powodem, aby zapoznać się z rodzimą produkcją, a przy tym świadomą konsumpcją.

Październikowa edycja wydarzenia

Już 18 października w Placu Unii rusza kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Potrwa trzy dni, a w tym czasie polskie marki będą prezentowany swoje najnowsze, jesienno-zimowe kolekcje. W wydarzeniu wezmą udział m.in. marka Saska Fashion ze szczególnie bogatą ofertą płaszczy czy brand Cochin z projektami charakteryzującymi się prostą formą i nowoczesnym twistem.

Na targach będzie obecna także marka LC Lucja, której projektantki komentują: ,,Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją. Swoją kolekcję ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją”, w ten sposób zachęcając do odwiedzin najbliższej edycji Mokotowskich Spotkań.

Targi Lokalnych Marek ruszają rozpoczynają się 18 października i potrwają trzy dni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

O miejscu:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się̨ 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są̨ także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę̨ centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń́. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów. 

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.