Doskonały sos śmietanowy zaczyna się od pierwszorzędnej bazy. Dlatego profesjonaliści coraz częściej wybierają Culinaire Original 20%, stworzoną przez markę Debic.

Sosy i zupy to prawdziwe arcydzieła sztuki kulinarnej. Sos śmietankowy z pieprzem, sos morelowy czy sos grzybowy tworzą doskonałe kulinarne akcenty, nie tylko w świąteczne dni. Przydzielono im główną rolę, ponieważ są elementem łączącym wszystkie składniki na talerzu.

Culinaire Original 20% zapewnia niezrównane rezultaty w kuchni. Łatwo łączy się z innymi składnikami, przez co nie powoduje koagulacji ani osiadania tłuszczu. Podczas gotowania paruje w niewielkim stopniu, co sprawia, że jest wyjątkowo wydajna. Nie warzy się w połączeniu z alkoholem lub kwaśnymi składnikami, dzięki czemu możliwość tworzenia różnorodnych sosów jest praktycznie nieograniczona. Ponadto Culinaire Original można zamrozić i rozmrozić, zaś dzięki 20-procentowemu tłuszczowi mlecznemu ma szczególnie zrównoważony smak.

Od wielu lat marka Debic wyznacza standard jakościowy dla śmietanek, stawiając
na najwyższą jakość. Culinaire Original jest idealna do tworzenia zarówno tradycyjnych, jak i niestandardowych sosów o niepowtarzalnym smaku.

Więcej informacji: www.debic.com

 

***

Debic – producent szerokiego asortymentu produktów nabiałowych, takich jak specjalistyczne śmietanki oraz śmietanki w sprayu, masła, gotowe do użytku bazy do deserów i inne rozwiązania. Debic stał się ekspertem w produktach nabiałowych dla piekarzy, cukierników, chocolatierów, szefów kuchni i firm cateringowych.

Producentem marki Debic jest FrieslandCampina, która stale kładzie nacisk na promowanie jakości i doskonalenia na każdym etapie swojej działalności (poczynając od karmienia krów i dbałości o ich dobrostan, poprzez udoskonalanie  w naturalny sposób receptur, kończąc na produkcji i zachowaniu najwyższych standardów podczas dostaw).