W związku z obchodami 50. urodzin Costa Coffee, marka przygotowała dla swoich gości wyjątkowe oferty promocyjne. W kawiarniach znajdziemy jubileuszowy zestaw urodzinowy, w skład którego wchodzi przepyszne ciasto bananowe oraz dowolna, klasyczna kawa. A to wszystko w atrakcyjnej cenie!

 

Zestaw idealny podczas świętowania

 

Rok 2021 to słodki czas świętowania 50. urodzin Costa Coffee. Marka poszerza więc swoje menu o specjalne, urodzinowe propozycje, które są również częścią nowej Kampanii Wiosennej. Jedną z nich jest zestaw urodzinowy, który zachwyci swoim nietuzinkowym smakiem i sprawdzi się idealnie jako mała przekąska do zamówienia na wynos – na spacer czy do biura. Zestaw składa się z dowolnie wybranej klasycznej kawy, np. flagowej Flat White, Cafe Breve czy Capuccino, a także przepysznego ciasta bananowego z orzechami pekan. Ten tradycyjny wypiek cechują lekkie maślane nuty, które podkreślają smak dojrzałych, tropikalnych bananów. To pełna charakteru i pożywna propozycja, będąca idealną przekąską na każdą porę dnia. Sięgając po ten jubileuszowy duet możemy być pewni, że dostarczy on nam nie tylko niezapomnianych doznań smakowych, ale także odpowiedniej porcji energii.

 

Urodziny na wynos

 

Costa Coffee zachęca do odwiedzania kawiarni i wspólnego świętowania 50. urodzin. Delektowanie się nowymi, wiosennymi smakami nigdy nie było prostsze!