COSTA COFFEE to marka londyńskich kawiarni, która od blisko 50 lat dba o podniebienia kawoszy na całym świecie. Dziś, COSTA COFFEE Home Edition to nowa propozycja kultowej marki kawiarnianej stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą lepiej rozpocząć dzień. Sekretem nowych wariantów Signature Blend, Colombian Roast i The Bright Blend są starannie wyselekcjonowane ziarna, których każda partia poddawana jest próbie smaku. Wszystko po to, aby zapewnić idealną i perfekcyjnie dobraną kawę w każdym łyku.

CO STAnowi o wyjątkowości COSTA COFFEE Home Edition?

Marka COSTA COFFEE powstała ponad pół wieku temu. Założyło ją dwóch Włochów – braci Bruno
i Sergio Costa, których marzeniem było serwowanie najlepszej włoskiej kawy w Londynie. Zanim jednak stworzyli swoją autorską kawę do espresso, która do dziś serwowana jest w kawiarniach na całym świecie, spróbowali aż 112 różnych mieszanek ziaren, aby stworzyć kulową Mocha Italia. Dziś za wysoką jakość COSTA COFFEE odpowiadają ziarna, przy których produkcji zachowane są najwyższe standardy, którym jest w stanie sprostać jedynie 5% upraw ze światowej produkcji. Wszystkie ziarna oznaczone są certyfikatem RFA (Rainforest Alliance) przyznawanym plantacjom odpowiedzialnym społecznie. Nad jakością kawy czuwa Gennaro Pelliccia, Mistrz Kawy COSTA COFFEE.

Wyjątkowe doświadczenie z ulubionej kawiarni w Twoim domu

Wszystkie wersje COSTA COFFEE Home Edition są wypalane tak, aby sprawdziły się w domowych ekspresach ciśnieniowych, kawiarkach, ekspresach kapsułkowych czy przelewowych. Kawę COSTA COFFEE HOME EDITION można kupić przez internet, jak i w osiedlowych sklepach i dużych marketach, gdzie na półkach wyróżnia się prostymi, czytelnymi i nowoczesnymi opakowaniami. Duży i widoczny branding przyciąga uwagę, a opracowane we współpracy z doświadczonymi baristami informacje na temat naturalnego smaku i aromatu, w profesjonalny sposób prezentują walory kawy smakoszom tego napoju. Czytelne ikony wskazują ponadto możliwości przygotowania własnego kubka kawy
– by każdy, krok po kroku, otrzymał swój przepis na udany poranek.