Comitor od 24 lat specjalizuje się w dziedzinie wyposażenia kuchennego. Bogaty asortyment firmy obejmuje podstawowe oraz ekskluzywne propozycje do domu, a także profesjonalne rozwiązania dedykowane gastronomii. Nowoczesne zlewozmywaki i baterie czy inteligentne urządzenia AGD oferowane przez Comitora wprowadzają do kuchni nową jakość, a ponadto inspirują do poszukiwania kolejnych wyzwań kulinarnych. Innowacyjne rozwiązania systemowe urzekają dodatkowymi funkcjami i udogodnieniami, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności w kuchni. Nieustanna chęć doskonalenia i rozwoju sprawiła, że rok 2017 należał do bardzo pracowitych dla Comitora. Był to rok pełen nowości wpisujących się w obowiązujące trendy, a jednocześnie rok licznych aktywności firmy. Comitor pojawił się na najważniejszych wydarzeniach związanych z designem i wyposażeniem wnętrz, jak targi Meble Polska 2017 w Poznaniu czy Warsaw Home Expo. Po raz pierwszy uczestniczył także wraz z marką Küppersbusch w prestiżowym Łódź Design Festival. Firma zainicjowała cykl szkoleń „Design Od Kuchni” skierowanych do architektów i projektantów wnętrz oraz nawiązała współpracę z pierwszym pokazowym domem inteligentnym Black House APA w Gliwicach.

Bieżący rok Comitor rozpoczyna udziałem w 4DD, największym w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeniu z branży wnętrzarskiej. 12 tys. m2 powierzchni Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz po raz pierwszy katowickiego Spodka stworzy wielopłaszczyznową platformę wymiany i dyskusji dla ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Po raz kolejny wydarzenie przybierze formułę dwóch dni przeznaczonych dla branży oraz dwóch dni otwartych dla wszystkich zainteresowanych. 4DD to ponad 50 paneli dyskusyjnych, a także liczne projekty towarzyszące.

Comitor pojawi się na katowickich targach w kilku odsłonach. Firma przygotowała dla odwiedzających 2 stoiska. Pierwsze dedykowane marce Blanco, pozwoli w praktyce przekonać się o jakości i funkcjonalności jej asortymentu, a także zapoznać się z najnowszymi modelami zlewozmywaków, baterii oraz akcesoriów kuchennych. Druga ekspozycja zostanie poświęcona belgijskiej marce Novy, pionierowi w dziedzinie cichej i skutecznej wentylacji. Comitor na swoim stoisku planuje także szereg prezentacji i spotkań z architektami i projektantami, które przybliżą tematykę rozwiązań typu smart house, uwzględniając nowości, ciekawe inspiracje, a także praktyczne ujęcie. Firma weźmie także udział w 2 panelach dyskusyjnych poświęconych świadomemu projektowaniu strefy kuchennej oraz inteligentnym i komfortowym rozwiązaniom w domu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk Comitora na 4DD w dniach 15-18.02.2018:

Blanco – Spodek, PS 31

Novy – MCK, HD 15

A także do udziału w panelach:

  • Projekt kuchnia – prezentacje i dyskusja/ 15.02.2018 w godz.: 14:00-15:30/
  • Inteligentny dom. Inteligentne, energooszczędne i komfortowe – takie będą mieszkania przyszłości / 16.02.2018 w godz.: 10:00-11:30/