Collaro to nowość Villeroy & Boch, która została zaprezentowana na tegorocznych targach ISH 2019 we Frankfurcie. Produkty z tej kolekcji wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich styl wpisuje się w modny trend posługiwania się kontrastem – proste geometryczne kształty zostały połączone z zaokrąglonymi i delikatnymi liniami. Collaro to także szeroki wybór produktów, które oferują idealne rozwiązanie dla osób o różnych gustach: od klasycznych do nowoczesnych, od minimalistycznych do eleganckich. Łazienka wyposażona w umywalki i wanny Collaro stanie się piękną i wyrazistą oazą dobrego samopoczucia.

Umywalka w centrum uwagi

Umywalka to główne miejsce porannej i wieczornej higieny. Nadaje też stylowy ton całej łazience. Dostępne w 15 różnych modelach oraz kształtach umywalki Collaro dają możliwość kreatywnego zaaranżowania przestrzeni. Linearny dizajn i wyrazisty wygląd sprawiają, że staną się one centrum każdej łazienki. Projekt umywalek dąży do osiągnięcia efektu maksymalnej lekkości i swobody. Dlatego projektanci kolekcji zadbali, aby stylowe, wąskie krawędzie sprytnie podkreślały smukły kształt umywalek, nadając im niezwykle wyrazisty charakter.

Collaro to jakość premium dostępna w głównym segmencie produktów Villeroy & Boch, co stało się możliwe dzięki zastosowaniu materiału TitanCeram. Wykorzystanie tlenku tytanu w procesie produkcji tej ceramiki uszlachetnia ją i pozwala na tworzenie kształtów, które łączą niezwykłą wytrzymałość z ponadczasowym wyglądem. Umywalki dostępne są również w wersji z wyjątkowo odpornym TitanGlaze w matowym odcieniu Stone White.

Relaks na indywidualne potrzeby

Wanny akrylowe Collaro zachwycają nadzwyczajną fuzją lekkości i komfortu. Ich wyjątkowy kształt został podkreślony przez wyraźnie zarysowane kontury zewnętrznej formy wanny, przy jednoczesnym zachowaniu zaokrągleń i płynności w jej wnętrzu. Specjalnie zaprojektowana, szeroka obręcz po jednej stronie zapewnia praktyczną powierzchnię na środki higieny. Opcjonalny, zintegrowany odpływ dostępny w kolorach Chrome, Champagne, Gold lub Black Matt doskonale komponuje się z dizajnem wanny, dodatkowo pozwalając na jej indywidualną aranżację.

Wannę można także doposażyć we wlot wody, który wypełnia ją niczym wodospad. Całość można uzupełnić o dodatkowy system hydromasażu, który zagwarantuje niezwykle relaksujące doznania w trakcie kąpieli. Kolekcja Collaro obejmuje trzy wanny montowane przy ścianie i do zabudowy o różnych wymiarach, które staną się strefą doskonałego komfortu.

TitanCeram po raz pierwszy w głównym segmencie produktów

Wprowadzając na rynek kolekcję Collaro Villeroy & Boch po raz pierwszy udostępnia materiał TitanCeram w produktach niepochodzących z linii premium. Collaro tworzy więc pomost pomiędzy kolekcjami klasycznymi i premium, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego dizajnu w atrakcyjnej cenie.