Wydawnictwo Gospodarcze pierwszy raz w swojej 25-letniej historii zdecydowało się wyróżnić nagrodami Hermesa producentów branży FMCG, którzy od lat dostarczają swoje produkty do sklepów w całej Polsce. W wyniku, trwającego w marcu i kwietniu, głosowania przedstawicieli handlu niezależnego wyłoniono najbardziej cenione marki branży FMCG. Decyzją detalistów reprezentujących tzw. handel „małoformatowy” statuetką Hermesa 25-lecia Poradnika Handlowca uhonorowano firmę Colian. Spółkę doceniono za czekolady Goplana, praliny Śliwka Nałęczowska, wafle Familijne, wafelki Grześki i Oranżadę Hellena.

 

Wręczenie prestiżowych statuetek odbyło się 10 maja w Poznaniu podczas XX Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Producentów oraz Handlowców branży FMCG i HoReCa. W jubileuszowej Gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora w Auli Artis w Poznaniu, wzięło udział ponad 300 top menadżerów branż FMCG i HoReCa, reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców

 

Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca to prestiżowe wyróżnienie, które stanowi wyraz docenienia zarówno naszych produktów, jak i postawy, jaką Colian prezentuje w codziennej pracy z detalistami.