Codziennie fit tour powered by PUMA rozpoczyna się już w marcu! Od 3 do 20 marca ekipa treningowa odwiedzi 6 polskich miast zapraszając do wspólnych ćwiczeń masę uczestników.

Treningi poprowadzi Marta Hennig – trenerka, ambasadorką marki Puma i autorka jednego z najbardziej wpływowych blogów z dziedzin lifestyle i fitness.Współpraca Marty z Pumą zaczęła się od wygrania przez nią Next Fitness Star 2017 magazynu Women’s Health. 14-15 listopada tego samego roku, jako ambasadorka marki wzięła udział w pierwszym Team Faster Summit w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 trenerów PUMA z całego świata. Razem brali udział w specjalnie przygotowanych treningach i rozwijających warsztatach. Marta swoim poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem zaraża innych pasją do sportu – słynie z naturalnego, luźnego podejścia do zdrowego stylu życia i żywienia, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych trenerek. Na jej kanale, oprócz merytorycznych treści, znajdują się też nietuzinkowe treningi w towarzystwie żyraf i fok z wrocławskiego ZOO czy trening halloweenowy w przebraniu zombie.

Treningi z Codziennie Fit Tour powered by PUMA odbędą się w Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Szczecinie, Wrocławiu i Gdyni!

Sponsorem głównym trasy jest sportowa marka PUMA – producent profesjonalnych butów, odzieży i akcesoriów treningowych. Wśród Partnerów wydarzenia znalazły się marki z tradycjami takie jak Sonko (producent m.in. wafli ryżowych) i Olimp Sport Nutrition (specjalista w zakresie suplementów i odżywek) oraz nowości na rynku: musli – OneDayMore i peelingi kawowe- Body Boom. Obecność takich brandów gwarantuje moc atrakcji i niespodzianek. Partnerzy przygotowali dla wszystkich uczestników pakiety powitalne, w których znajdą się produkty dla wszystkich fit – aktywniaków, a pierwszy, potreningowy głód zaspokoi catering dietetyczny Body Chief.

Na uczestników czeka trening rozgrzewkowy, przeprowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów z sieci siłowni Cityfit, a następnie godzinny trening główny z Martą. Oprócz niezłego wycisku, którego mogą spodziewać się ćwiczący, czeka ich jeszcze wykład motywacyjny przeprowadzony przez Martę na temat zdrowego stylu życia czyli: Jak być fit bez wyrzeczeń i grubego portfela?
Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na to wydarzenie!
Do zobaczenia na trasie!