Wełna

Idealnie, gdy garnitur do biura, będzie właśnie z tego materiału. To tkanina, która jest świetnej jakości. A do tego nie gniecie się, co jest niezwykle komfortowe, szczególnie podczas biznesowych podróży. Dodatkowo, wełna jest w tym sezonie niezwykle modna!

 Burgund, brąz

 

To kolory, które będą przez siebie wzajemnie przenikać tej jesieni. W wielu odcieniach i kombinacjach. Jak je nosić? Idealnie, gdy są zestawione z granatem. 

 Krata

 Wieści z wybiegów największych domów mody, wyraźnie wskazuje, iż wzór ten to absolutny must have! Koszula w kratę sprawdzi się doskonale ze spodniami typu chinosy i strój do pracy w stylu casual gotowy!

 Okrycia wierzchnie

 Każda stylizacja do pracy wymaga także odpowiednio dobranej kurtki czy płaszcza. Co w tym sezonie wybierać? Są dwie możliwości: ciemne, intensywne kolory lub te, bliskie naturze. Świetną propozycją jest hebanowa skórzana kurtka, na suwak z ciepłym kołnierzem. Polecamy także jednorzędowe płaszcze w odcieniu ziemistego khaki z granatową stójką. 

Kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 dostępna jest w salonach sieci Lavard. Zainteresowany styliści mogą wypożyczać ją po uprzednim kontakcie z showroomem Ahava PR (ul. Mokotowska 65/110).

Więcej informacji udziela: 

Agnieszka Oleszczyk, agnieszka.oleszczyk@ahavapr.pl, 696 976 630

Dagmara Tarka, dagmara.tarka@ahavapr.pl, 504 730 177

O marce: 

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. 

Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr. Od projektowania kolekcji, tworzenia konstrukcji i testowania modeli, po produkcję i spedycję – na każdym etapie LAVARD kontroluje swój produkt, tak aby spełniał on wysokie wymagania klientów.