Puchowe kurtki, grube swetry, ocieplane skarpety – jak jeszcze możemy się ogrzać, gdy za oknem coraz niższe temperatury? Najlepiej zrobić to „od środka”, sięgając po rozgrzewające HOT! popcorny HELIO, które zdziałają więcej niż ciepły koc czy kolejna warstwa ubrań 😉 Odpowiednio przyprawione, pikantne przekąski HELIO pobudzą nasz metabolizm, dodadzą energii i sprawią, że od razu wzrośnie nam temperatura! Bo popcorn pikantny i mega ostry HELIO dzięki ostrej papryce i papryczce chili – mocno rozpalają kubki smakowe i przyjemnie rozgrzewają ciało, dostarczając pikantnych, niezapomnianych wrażeń!

Rozgrzewające popcorny HELIO to doskonała propozycja dla zmarzluchów, którzy w okresie jesienno – zimowym na pewno zapomną o chłodzie na dworze, gdy w ich jadłospisie pojawi się piekielny HOT! duet HELIO! 🙂 Z kolei miłośnicy ostrej kuchni z pewnością docenią intensywny, mega ostry smak przekąsek HELIO, które tylko rozbudzą ich apetyt na więcej, bo pikantne popcorny naprawdę ostro rozpalają wszystkie zmysły 🙂

HOT! Przekąski HELIO świetnie rozgrzewają i humor poprawiają, dlatego tak piekielnie dobry duet popcornów idealnie sprawdzi się o tej porze roku, zwłaszcza podczas zimowych wieczorów przed TV czy nadchodzących pikantnych imprez, bo nic tak nie rozgrzeje towarzystwa jak HOT! Popcorn pikantny i VERY HOT! Popcorn mega ostry HELIO!