Klasycznym zimowym modelem, który warto mieć w swojej szafie, są trapery. Tych butów nie nosimy już jedynie na górskich szlakach – od wielu sezonów na stałe zagościły w naszych codziennych stylizacjach. Gruba podeszwa chroni nas od chłodu i zapewnia przyczepność nawet na oblodzonych chodnikach. Modele Verdict Relaxed Fit: Relment Pelmonie tylko zapewniają wyjątkową wygodę dzięki wkładce Skechers Air Cooled Memory Foam, ale są także wodoodporne, dzięki czemu przetrwamy w nich nawet najtrudniejsze warunki pogodowe! SKECHERS nie zapomniał także o najmłodszych – pośród propozycji wytrzymałych traperów dla dzieci znajdziemy model Mecca, idealny dla każdego młodego odkrywcy.

Kolejnym niezawodnym modelem w śnieżne dni okażą się śniegowce! Modele te posiadają wysoką cholewkę i są wodoodporne. Modele śniegowców Woodland Windom dla kobiet zdobione są eleganckim sztucznym futrem i przeszyciami. Z kolei dziewczynki zachwycą się futerkiem w kolorze różowym i fioletowym oraz detalami przypominającymi brokat na dziecięcych modelach Windom. W takich butach świetna zabawa w śnieżnych zaspach gwarantowana!

W ofercie SKECHERS znajdziemy też eleganckie propozycje ciepłego obuwia, idealne do stworzenia codziennych, miejskich stylizacji. Zamszowe botki z gumową podeszwą Skechers On The Go City 2, zdobione miękkim, puszystym sztucznym futrem, okażą się świetnym dopełnieniem naszych casualowych stylizacji. Dodatkowo wkładka Goga Max® zapewni komfort nawet podczas długiego dnia biegania po mieście. W męskiej ofercie marki znajdują się też skórzane sztyblety oraz wiązane buty za kostkę w stonowanych, eleganckich kolorach. Z kolei dzieci tej zimy będą błyszczeć dzięki kryształkom i kolorowym naszywkom na modelach kozaków Twinkle Toes.

Cieszmy się piękną, zimową aurą ze Skechers!