Międzynarodowe towarzystwo chrupania

Miam, miam, paku paku, gnam! Francuski, japoński i włoski, z których pochodziły przed chwilą przytoczone wyrazy jeszcze nigdy nie brzmiały tak dziwnie. Niezwykle zabrzmi też fakt, że odgłosy jedzenia są inne i właściwe dla każdego języka! „Chrup, chrup” ma więc wiele swoich odpowiedników. Chrupiąc jabłko w języku niemieckim usłyszysz „mampf, mampf”, w angielskim – „chomp, chomp”. Chciałbyś pochrupać po koreańsku? Spróbuj! „Nyam, nyam” to dźwięk, jaki usłyszymy przy głośnym jedzeniu koreańskich specjałów.

Orkiestra warzyw

Dźwięczne, chrupiące warzywa mogą się stać także inspiracją… muzyczną! Ogórkofon, flet z marchewki lub paprykowa perkusja? Dla austriackiego zespołu Paprykalaba warzywa to źródło nieustannej inspiracji i pracy twórczej. Austriacką orkiestrę tworzą instrumentaliści z klasycznym wykształceniem muzycznym – zdobyte umiejętności przekładają na szukanie oryginalnych technik gry na warzywnych instrumentach. Może też zainspirujesz się rytmicznym chrupaniem świeżej sałaty?
Chrupiące sandwicze

Zainspirowany? Z pomocą artysty sandwiczowego w SUBWAY® skomponujesz własną orkiestrę smaków. Chrrrrupiąca zielona sałata, świeże czerwone pomidory, soczysta papryka i wiele innych warzyw czekają na Ciebie w lokalu! Efekt? Kolorowa symfonia na talerzu!  Falafel, awokado, kurczak teriyaki czy inne sandwicze z oferty Sub Of A Day® ? Wyraź się – który sub Ci w duszy gra?